lek. dent. Joanna Kulisz

Protetyk, Stomatolog

Pani Kulisz uratowała mi życie -dziekuję. Mega uczciwa ,sympatyczna,cierpliwa,i naprawdę dobra w tym co robi. Gorąco polecam.

Chodze juz od 3 lat razem z mezem, do pani Joanny i jestesm zawsze 100% zadowolona NAJLEPSZA DENDYSTKA JAK DLA NAS!

Klasa światowa! Nie ma już takich ludzi, patrząc obiektywnie na pracę stomatologów.Gorąco polecam

Jest najlepszym stomatologiem którego znam.

Jest najlepszym stomatologiem którego znam.

Z całą odpowiedzialnością serdecznie POLECAM!

Z całą odpowiedzialnością serdecznie POLECAM!

Chodzę od lat już chyba 10 i nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego. 100 % zaufania, zawsze miło, bezboleśnie i w stosunku do innych gabinetów niedrogo. Polecam gorąco również dla dzieci.

Leczę się u Pani Doktor już ponad 15 lat i nie zamieniłabym na innego stomatologa. Mogę 100 procentowo polecić wszystkim, którzy się boją dentysty. Anielska łagodność i cierpliwość.

Kiedys panicznie bałam się dentysty. Trafiłam do p. doktor z twarza tak spuchnięta, ze nie mogłam mówić ani jeść. Przez pierwsze kilka wizyt "oswajała mnie" jak dziecko z gabinetem, bo trzęsłam się jak pod prądem :). Od paru lat chodzę bez ZADNEGO stresu, na ogół nie potrzebuję żadnego znieczulenia. I to powinno wystarczyć za ocenę :)

Jest moim lekarzem od ponad 10 lat. Wszystkie wykonywane usługi zrobione rzetelnie i solidnie. W gabinecie zawsze miła atmosfera chętnie udziela informacji na zadane pytania. Ponadto zawsze informuje o wykonywanych czynnościach podczas zabiegu. Zawsze stara się ratować się zęby które u innego lekarza byłby do usunięcia. Z czystym sumieniem mogę tego stomatologa polecić.

Polecam P.doktór..rzetelna i odpowiednia osoba na stanowisku pracy.Chodzę do niej od 12l i nigdy się nie zawiodłam.Tym razem było to wstawienie nowego zęba po licznych wcześniejszych leczeniach..