lekarz Joanna Kupś-Rzepecka

Świetna Pani doktor. Najlepsza, na jaką trafiliśmy. Wiele rozwianych wątpliwości, świetne podejście do małej pacjentki, dużo pomocnych wskazówek dotyczących pielęgnacji i dbania o zdrowie dziecka.

Bardzo dobry lekarka miła sympatyczna. Antybiotyk jest dawany ostateczności nie zamienię na innego lekarza. Miła atmosfera w gabinecie i super podejście do dzieci i jak do rodziców i też do dziadków

Wspaniały pediatra- sprawia że niedoświadczony i spanikowany rodzic czuje się bezpiecznie, dziecko ja bardzo lubi. Doświadczenie, wiedza i podejście do pacjenta i rodzica na 1000 gwiazdek.

najlepszy lekarz pod słońcem, nie zmienię za nic na swiecie, kompetentna, antybiotyk to ostatecznosc

z czystym sumieniem ... za nic nie zmienię dla córki lekarza, antybiotyk w ostateczności ... cudowny lekarz-peditara ... dla mnie najlepsza pani doktor, na jaką trafiliśmy i bardzo się z tego cieszymy. gdybym mogła dała bym 1000 gwiazdek ...

gdybym mogła dała bym 1000 gwiazdek ...

Takich lekarzy wiecej! Bardzo życzliwe lekarka i bardzo dobry i kompetentny Fachowiec ! Moje dziecko idzie do Pani doktor z uśmiechem za każdym razem

Wspaniała osoba.Lekarz z powołania.Godna polecenia.Jeżeli przepisuje antybiotyk to z konieczności.Duża cierpliwość dla dzieci i rodziców.

Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam!!! Jedyny, który antybiotyk wypisuje w ostateczności, gdy inne metody już nie działają! Polecam z całą odpowiedzialnością!

Pani doktor to wspaniay lekarz z cudownym podejciem do dzieci.serdecznie polecam wszystkim mamom bo trudno dzsiaj o tak dobrego pediatre.

Pani JoannaKupś- Rzepacka to wspaniały czloweik, lekarz i przyjaciel.Miałam okazję poznać ja 13 lat tem w CZMP i do dnia dzisiejszego leczy mi syna. W szpitalu spisala sie na 1000% i syn jest cały i zdrowy, bez zadnej zbednej operacji i chorych naświetleń, naprawde polecam tą Dr wszystkim mamom jeśli chcą aby dziecko trafilo w dobre ręce i nie łykało antybiotyków. Pozdrwiam K.J