dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurdadr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Internista, Alergolog, Medycyna estetyczna

Dyplom lekarza medycyny uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przebyła szereg kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging w kraju i za granicą, co pozwala jej wprawnie stosować techniki upiększania twarzy i ciała (odbudowa objetości twarzy przy użyciu kwasu polimlekowego (Sculptra) i hydroksyapatytu wapnia (Radiesse), iniekcje toksyny botulinowej w leczeniu zmarszczek mimicznych i nadpotliwości, wypełniacze z kwasu hialuronowego (nici hialuronowe, miękki lifting, likwidacja zmarszczek, bruzd, wypełnianie ust i policzków), mezoterapia, lipoliza, skleroterapia, peelingi medyczne, nici liftingujące typu Silhoette Soft i PDO, przeszczepy tłuszczu, zabiegi osoczem bogatopłytkowym, zabiegi laserowe i wiele innych. Celem doskonalenia umiejętności wśród najlepszych przebyła liczne szkolenia zagraniczne m.in. w roku 2007 szkolenie u Dr Elisabeth Dancey w Klinice w Londynie oraz szkolenie u dr Sandrine Sebban w 2013 roku w Paryżu. Ponadto stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach, kongresach, szkoleniach i konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą.
Przez 7 lat pracowała w II Katedrze Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w której zarówno jako lekarz klinicysta, jak i jako asystent nauczała medycyny polskich i obcojęzycznych studentów. W roku 2011 zdała egzamin specjalistyczny i otrzymała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Posiadanie specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych pozwala jej na niezwykle holistyczne podejście do każdego pacjenta, uwzględniające szczególnie silnie wpływ przeprowadzanych zabiegów na ogólne zdrowie pacjenta. W roku 2013 obroniła doktorat pt. „Fenotypy kliniczne astmy z nadwrażliwością na aspirynę” na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i otrzymała tytuł doktora nauk medycznych. Od roku 2011 do 2014 pracowała w Poradni Alergologicznej Szpitala Klinicznego w Warszawie, gdzie specjalizowała się w alergologii. Po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalistycznego w 2015 roku uzyskała tytuł alergologa.
Jest autorem publikacji i doniesień naukowych oraz członkiem towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, World Society Interdisciplinary AntiAging Medicine (WOSIAM), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD) i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. |Występuje jako ekspert programu „Porozmawiajmy o Zdrowiu”, „ Pytanie na Śniadanie” w TVP 2 oraz pisze artykuły na temat medycyny estetycznej celem przybliżenia tego tematu pacjentom. Szkoli lekarzy z zakresu podawania toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz technik laserowych. Jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Jej pasją (poza pracą) jest sport – uwielbia biegać, pływać, ćwiczyć fitness, jeździć na nartach oraz spędzać każdą wolną chwilę aktywnie. Jest miłośniczką zdrowego stylu życia – sama w ten sposób postępuje i nakłania do tego swoich pacjentów. Zdrowa dieta i aktywność fizyczna są według niej kluczem do szczęścia!

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Do wszystkiego podchodzi z sercem. Potrafi świetnie doradzić a co najważniejsze profesjonalnie zrobić. Dziękuję Dr. Joannie. Teraz wyglądam idealnie !!!

Polecam Panią Doktor, specjalistkę medycyny estetycznej i bardzo miłą osobę. Zawdzięczam wizytom w gabinecie Pani Doktor nie tylko lepszy wygląd, ale także lepsze samopoczucie i większą wiarę w siebie samą. Polecam i piąteczka, bo żadna inna ocena w grę nie wchodzi!

Witam, uważam dr.Kuschill za bardzo kompetentnego lekarza, z ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnością podzielenia się swoją wiedzą z pacjentem. Jest bardzo uprzejma i kulturalna, zresztą cała placówka gdzie dr.Kuschill przyjmuje jest na bardzo wysokim poziomie. Nie czułam się tak jak następna w kolejce do zabiegu, tylko jak pacjent indywidualnie traktowany dlatego za podejście do pacjenta również wystawiam 5. Całokształt prezentuje się na prawdę dobrze. I chętnie tam wracam oraz szczerze polecam.

Mam o Pani Doktor jak najlepszą opinię. Jeśli szukacie lekarki, do której chętnie będziecie wracać, ja polecam dr Kuschill-Dziurdę, podobnie jak i miejsce, w którym przyjmuje. Pozdrawiam i oczywiście BD

Witam, do dr.Joanny trafiłam z polecenia mojej córki, która powiększała sobie u niej usta. Muszę przyznać, że bardzo ładny i naturalny efekt uzyskały. No ja z racji wieku musiałam więcej wypełnić swoją skórę, która wraz z wiekiem straciła na swojej objętości. Wyglądam bardzo dobrze, trochę ta przyjemność mnie kosztowała, ale nic nie zastąpi nam dobrego świeżego wyglądu a tym samym wyśmienitego samopoczucia. Lekarz którego szczerze polecam. Dziękuje

ektywniej. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego. Gdy jesteś zadowolony z wizyty, napisz dlaczego inni powinni wybrać tego lekarza. Przedstaw się i z

ektywniej.
Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
Przedstaw się i z

Byłam u Pani Doktor na pierwszej wizycie w zeszłym tygodniu. Urzekła mnie swoich uśmiechem, cierpliwością. Z uwagą słuchała co mam do powiedzenie. Na razie była to tylko konsultacja, ale pierwsze wrażenie super. Właściwy zabieg w kolejnym tygodniu, ale mam dobre przeczucia. Pozdrawiam

Kilka wizyt, a jakby ubyło mi lat;) Dziękuję Pani Doktor. Łatwiej teraz uwierzyć w siebie gdy spoglądam w lustro;) Pzdrowienia

Problem, z którym musiałam się zmierzyć był niełatwy-szczególnie dla kobiety. Walczę od paru lat z nadmiernym wypadaniem włosów. To dla mnie bardzo trudne i Pani Doktor zdaje się to dokładnie rozumieć. Otrzymuje z jej strony wiele wsparcia, dobrej rady i cierpliwości. I już widzę pierwsze fajne efekty, a o to w tym właśnie chodzi. Polecam i pozdrawiam serdecznie