lekarz Joanna Lachowska

Neurolog

Najlepsza neurolog z wielkim sercem. W mojej rzadkiej chorobie autoimmunologicznej ona jedyna mi pomogła. Przez ostatnie lata dzięki Niej funkcjonowałam całkiem normalnie. I czuję się bezpiecznie wiedząc, że jest Wiedza, kompetencje i empatia. Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko. Perełka wśród lekarzy.

Nie polecam -Zachowanie wręcz bezczelne nawet nie obejrzała wyników badań ,zlewka totalna biega po salach ale pacjentami zero zainteresowania byle posiedziec i kawkę pić

Nie polecam bezczelne podejście do pacjenta to jest lekarz ? Takiej pani doktor dawno nie spotkałam za dobrą kasę może lepiej ludzi traktuje

Najlepsza Doktor do jakiej trafiłam. Na " dzień dobry" osłuchała i opukała z każdej strony. Potem bardzo dokładnie tłumaczyła ,a nawet rozrysowała! co mi dolega. Bardzo miła,uprzejma i z ludzkim podejściem. Przywraca wiarę w lekarzy,oby więcej takich. Gorąco polecam.

Tak dokładnie przebadana nie byłam jeszcze nigdy. Ponadto przeglądając obraz Rezonansu na ekranie Pani Doktor tłumaczyła w sposób jasny i zrozumiały, co na nim się znajduje i co może powodować dolegliwości jakie są różnice między badaniami odległymi od siebie o 8 lat. W czasie badania nie uszły uwagi moje nieco zdeformowane palce u rąk, chociaż nie one były powodem szukania pomocy. Po tej wizycie mam pewność co i kiedy stosować w moim przypadku, jakie formy rehabilitacji są dla mnie wskazane. Przemiła, bezpośrednia atmosfera pomogła mi pokonać lęk przed wizytą lekarską ( oczywiście ciśnienie poszybowało w górę, bo nie jestem w stanie opanować strachu ) i z pewnością każdemu polecę takiego lekarza. Dziękuję.

Kompetentna, miła, słuchająca pacjenta,duża wiedza.Otwarta na pacjenta.negatywne opinie pojawiające się są niesprawiedliwe i wynikające z niskich pobudek-zawiści.Jestem zaskoczona że Przychodnia neurologiczna przy ul. Komorowickiej w Bielsku- Białej pozwoliła tak świetnemu lekarzowi odejść

Polecam w 100% Pani doktor ma fantastyczne podejscie do pacjentów i przede wszystkim patrzy na nas jak człowiek rozumiejący drugiego człowieka. Spotkanie z takim lekarzem w trudnych chwilach jest nie do przecenienia. Kompletnie nie rozumimem negatywnych ocen i nie umiem sobie ich niczym wytlumaczyc.

Pomaga mi tyle lat w SM - tyle wsparcia i swojego czasu prywatnego nawet poświęca ze szacunek dla niej bo to lekarz zpowołania

Bardzo dobry lekarz miła serdeczna uprzejma dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie ,w czasie wizyty nie ponagla tylko poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje chociaż tłum oczekujących pacjentów w poczekalni kompetentna i godna polecenia .

Wizyta w Szpitalu Wojewodzkim w poradni ,zachowanie wobec pacjenta razace,nie poswieca czasu pacjentowi,bylam dwa razy,za kazdym razem slyszalam ,ze juz jest tak zmeczona ,to mloda lekarka ,nie polecam nikomu.