lekarz Joanna Madej

Chirurg dziecięcy

Bardzo sympatyczna, kompetentna i życzliwa. Wprawdzie spóźniła się na prywatną wizytę pół godziny ale serdecznie przeprosiła i rzetelnie przeprowadziła badanie. Uspokoiła zestresowane dziecko i przejętych rodziców. Dokładnie omówiła przypadek i poinformowała o dalszym planie działania. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Krótko:bardzo nie przyjemna Doktor. Moze wizyty prywatne sa inne,ale trafilismy na nia na Nfz i mam nagdzieje że nigdy więcej.

Nie polecam. Bardzo niemiła obsługa na NFZ , choć na wizytach prywatnych słyszałam ,że dusza człowiek. Gdy zadawałam pytania odnośnie pielęgnacji po zabiegu odpowiadała z wielką łaską tak jak by wszystko było oczywiste i jak ja śmię tego nie wiedzieć. Wolałam zadać więcej pytań niż potem wyrządzić synowi krzywdę nieprawidłową pielęgnacją. Przy wypisie ze szpitala nic nie powiedziała o wizycie kontrolnej, sama musiałam się dopytywać. Chyba Pani Doktor już się wypaliła zawodowo albo trafiliśmy na zły dzień.

Chyba Pani Doktor już się wypaliła zawodowo albo trafiliśmy na zły dzień.

Lekarz z powołania, świetne podejście do pacjenta ,bardzo miła i wyrozumiała . Byliśmy z problemem stulejki u 5 latka zabieg zrobiony w trybie ekspresowym , syn tylko zdążył powiedzieć ała i było już po wszystkim. Polecam Panią Doktor i dziekuje .

Dr Joanna Madej to lekarz z powołania. Zna się bardzo dobrze na tym co robi. Jest miła i sympatyczna i po prostu ludzka. Nigdy nie odmówiła pomocy. Bardzo zaangażowana w to co robi. W swoją pracę wkłada serce. Polecam!!!

Dr Joanna Madej to lekarz z powołania.
Zna się bardzo dobrze na tym co robi.
Jest miła i sympatyczna i po prostu ludzka.
Nigdy nie odmówiła pomocy.
Bardzo zaangażowana w to co robi. W swoją pracę wkłada serce.
Polecam!!!

Cudowna,opiekuńcza,mój synek ją pokochał,odebrała każdy telefon po operacji,zawsze poswięciła czas,nie odmówiła pomocy.Może jest oszczędna w słowach i rzadko się uśmiecha ale jako lekarz i człowiek wspaniała,dziękujemy.

NEWER !!!!! Byłam z synem u niej (z przyrodzeniem) mówię jej ze ma czerwone cały czas ze skarży się ze go boli i plącze a ta z tekstem ze mój syn nie wygląda jak by go bolało, ze nie jest czerwony gdzie inni lekarze widz a ona tego nie widzi, nie wie dlaczego go boli gdy jej się zadaje pytania nie potrafi odpowiedzieć, baaa milczy i nic nie mówi, wychodzi do innego pomieszczenia , oschła, zimna i nie poważna, NIE polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEWER !!!!!

bardzo wytrwała. Nie odmawia pomocy, wydaje się być bezinteresowna. Szkoda, że tak trudno się do Niej dostać

WSPANIAŁY CZŁOWIEK, LEKARZ Z POWOŁANIA. SZKODA, ZE MAŁO TAKICH LEKARZY JAK PANI MADEJ.

Na prawde warto zaufać Pani doktor - kompetentna ,zyczliwa, AMalik

Na prawde warto zaufać Pani doktor - kompetentna ,zyczliwa, AMalik