dr n. med. Joanna Magdziarz-Orlitz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Byłam u Pani doktor z przebarwieniami oraz bliznami potrądzikowymi.Zaproponowała kurację może nie tania,ale efekty przerosły moje oczekiwania.W krótkim czasie znikło chyba 90 procent przebarwień! Później Pani doktor robiła mi zabiegi laserem CO2 na blizny też znikły gdzieś w 80 procentach.Nie żałuję ani złotówki.Warto było!

Zgłosiłam się do pani doktor z niewielkim trądzikiem, po odmówieniu przyjmowania leków pani doktor zaproponowała kwasy 250 zł za jeden, miało być 4 po 6 juz nie wróciłam. Straszny ból na co byłam gotowa ale "kuracja" tylko pogorszyła stan mojej skóry która już nie wróciła do normy

Świetny lekarz. Korzystam systematycznie z Dermatologii Estetycznej. Jestem bardzo zadowolona.Zwiedziłam kilka innych gabinetów.

Nie polecam dr Orlitz !!!!!wizyta moja trwala 5 minut za co zaplacilam 90 zl poszlam zeby wyleczyc tradzik po czym dostalam leki i antybiotyki bez obejrzenia mojej skory bez podkladu fluidu .Leki ,ktore dostalam nic niie pomogly tylko gorzej sie czulam !!!! Strata pieniedzy naprawde w leczeniu tradziku lepiej szukac innej dermatolog...

Byłam u pani Doktor już kilka razy, nie tylko na zwykłej wizycie dermatologicznej ale również medycyny estetycznej. Nie było jeszcze wizyty, z której byłabym niezadowolona. Pani Doktor ma ogromną wiedzę, świetne podejście do pacjenta. wizyta jest zdecydowanie przyjemnością, a nie karą .

Pani Magdziarz - Orlitz, była trzecim lekarzem, do którego się udałam. Chorobę rozpoznała od razu zalecając konkretną kurację /skuteczną/. Jestem bardzo zadowolona, ze udało mi się do niej trafić. Polecam!

Szczerze polecam. Borykałam się z problemami skórnymi ponad dwa lata.Odwiedziłam kilku dermatologów za równo prywatnie jak i będąc z wizytą w przychodniach. Zwykle przepisywali różnej ceny maści, specyfiki które nie oddziaływały nie przynosząc rezultatów. Natomiast jestem już po kilku wizytach u pani dermatolog i cieszę się z efektów bo widzę kolosalną poprawę.

Własnie świeżo wróciłem po wizycie i jestem bardzo zadowolony. Pani doktor dokładnie wypytała o wszystko, nawet o rzeczy jak wydawało mi się mało istotne. Wizyta w bardzo miłej wręcz przyjacielskiej atmosferze. POlecam.

Doskonałe podejście do pacjenta. Bez zbędnych uśmiechów, ale życzliwa, fachowa, konkretna a przede wszystkim bardzo skuteczna. Dziękuję