lekarz Joanna Majchrzak

Zdecydowanie odradzam omijajcie szerokim łukiem. Po 20 latach chodzenia dostałam 3 strony nie mylić z kartkami dokumentacji leczeni, było tylko ciśnienie ( a to nie kardiolog) i wyniki cytologi. nie wpisywał nic na każdej wizycie miałam USG wykonywane wcale tych wizyt nie wpisywał, bo po co żeby odprowadzać podatek oczywiście paragonu tez nie dawał wszystko do kieszeni. Raz byłam na NFZ z przypadku był bardzo arogandzki i nie przyjemny. Zaznaczam że chodziłam tyle lat 3 razy w roku. Nie wiem gdzie ja miałam oczy myślałam że mam dokumentację. Dla mnie ...

i wyniki cytologi. nie wpisywał nic na każdej wizycie miałam USG wykonywane wcale tych wizyt nie wpisywał, bo po co żeby odprowadzać podatek oczywiście paragonu tez nie dawał wszystko do kieszeni. Raz byłam na NFZ z przypadku był bardzo arogandzki i nie przyjemny. Zaznaczam że chodziłam tyle lat 3 razy w roku. Nie wiem gdzie ja miałam oczy myślałam że mam dokumentację. Dla mnie po prostu... , brak słów.
NAJGORSZY LEKARZ W PŁOŃSKU.

Polecam. Chodziłam do P.Doktor przez 3 ciąże i była przy moich porodach. Miła , uśmiechnięta, kompetentna.

Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat pani doktor... Od pierwszego wejścia do gabinetu, czuje się miłą atmosferę. Pani doktor uśmiechnięta, profesjonalna, odpowiadała na każde pytania, w badaniu delikatna. Kobieta - Anioł. Jak najbardziej mogę Ją polecić z ręką na sercu.

Zdecydowanie nie polecam pani doktor. Była to moja pierwsza wizyta i z pewnością ostatnia, bo wyszłam ze łzami w oczach. Lekarka jest nieuprzejma, pacjentkę traktuje z góry, nie potrafi udzielić odpowiedzi na proste pytania oraz pomóc, mam wrażenie że siedzi tam za karę. Samo badanie wspominam bardzo źle, czułam się skrępowana, badała bardzo niedelikatnie, przez co byłam bardzo zestresowana. Zdecydowanie NIE POLECAM.

Nie wiem czy wy mówicie o tym samym lekarzu...do pani dr chodziłam jeszcze jako nastolatka, teraz prowadzi moją ciąże...zawsze uśmiechnięta, odpowiada nawet na ,,najgłupsze'' pytania z dokładnością której oczekuje, ma bardzo personalne podejście do pacjentki, uzyskuję wszystkie możliwe informacje, o nic się nie martwię, pani dr mówi nawet o tym co mi do głowy nie przyszło, słowem wzorowa opieka , zawsze dostępna i co najważniejsze chętna do pomocy , Ja Polecam Serdecznie Z Czystym Sumieniem

Hm..czytając tutaj niektóre opinie mam wrażenie ze niektórzy chyba pomylili Panie doktor bo sa 2 Panie Majchrzak:) Byłam u Pani Joanny i moja ocena to 5 bez żadnych zawachań. Miła, uśmiechnięta, na pytania odpowiadała i słuchała bardzo uważnie, nie zbywała mnie w żaden sposób, ładnie wszystko wytłumaczyła i dodała że mam sie nie denerwować:) Z miłą chęcią pójdę jeszcze raz na wizyte do Pani doktor :) Pozdrawiam serdecznie!

Beznadziejna lekarka, zarozumiała potwornie. Z jej stosunkiem do pacjentek, sposobem rozmowy powinna mieć zakaz wykonywania tego zawodu...

Zdecydowanie odradzam. Prowadziła moją ciąże i jestem strasznie niezadowolona. Człowiek nawet nie mógł się nic zapytać, bo przecież szanowna Pani lekarz na każde pytanie odpowiada, że "jest XXI wiek i jak można takich rzeczy nie wiedzieć" :/ Nie po to sie chodzi do lekarza i zadaje mu pytania aby usłyszeć takie coś. Nigdy nie usłyszałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie - skoro jest tak jest wykształconą osobą to powinna wiedzieć, że w dzisiejszym świecie internet to nie jest wiarygodne źródło wiedzy <- bo na to właśnie zawsze sie powoływała... Tragedia. Po porodzie zmieniłam lekarza i jestem zadowolona

nie polecam ,szkoda czasu i nerwów najgorszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam w zyciu tak beszczelnej nie miłej osoby jak ta pani ginekolog nie spotkałam ,byłam raz i więcej nie pójdę ,odradzam!!!!

Beznadziejna lekarka, zainwestowałam dużo pieniedzy na prywatne wizyty. Nadżerka była dwukrotnie zamrazana a Pani doktor stwierdziła że sie zagoiła. Po wizycie u innego ginekologa okazało sie że zmiana nie wygoiła sie dobrze. Pani doktor robiła mi wielokrotnie badania i usg, opowiadałam o kwrawieniach po stosunku a ona powiedziała że to nic takiego. Inny lekarz ginekolog stwierdził polip szyjki macicy. Tez nafaszerowała mnie antybiotykami a infekcja była ciężka do leczenia. Jednym słowem ta lekarka jest do niczego !!