dr

Gdańsk
54,349587718,6258705

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.65
6 opinii

Bardzo niekompetentny lekarz. Nie stawia poprawnej diagnozy na podstawie badań labolatoryjnych! Dodatkowo kobieta niby uśmiechnięta ale wszystkie wątpliwości rodzica zbywa, nie odpowiada na pytania co mnie doprowadzało do szewskiej pasji. Nawet pokusiłam się na prowokację i zaczęłam mówić jakieś bzdury, ona przytakiwała. Szczyt ignorancji i niedouczenia. Proponuję wszystkim uciekać z tej przychodni

Leczę córeczkę u pani doktor już prawie od 2 lat. Przychodnia na Kartuskiej super, ale z panią doktor jest coraz gorzej. Dopóki córka była tylko przeziębiona, leczenie było ok, ale w przypadku poważniejszej choroby pani doktor już nie potrafiłą kompetentnie pomóc. Własnie się zastanawiam, czy to już czas zmienić lekarza.

nie polecam..........jest osobą bardzo nie przyjemną.

stosuje w każdym przypadku antybiotyki i do tego stopnia że moje dziecko jest całkowicie pozbawione odporności...wielokrotnie prosiłam aby zaradzić inaczej chorobie ale dla niej nie istnieje inny sposób leczenia....

Doktor Majkowska jest najsłabszych pediatrą jakiego znam. Niekompetentna, bez wiedzy o nowych lekach, mylnie diagnozująca.Widać , że się nie uczy - a to konieczność w przypadku lekarzy. Lecząc moje dzieci popełnia szereg błędów. Zakłada , ze rodzice przesadzają i bagatelizuje problemy. Potrafi zapisać VIT C i wapno... Jako jedyny pediatra odwodziła mnie od karmienia piersią !ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

dr.Majkowska jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam tego lekarza dlatego,że sama się leczę u doktor od urodzenia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny