lekarz Joanna Merta

Pani Doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem, jakiego spotkałam w swoim życiu. Oddaje całe serce swoim pacjentkom. Uczynna, życzliwa i profesjonalna. Zna się na tym co robi. Wspaniały ginekolog i cudowna osoba.

Nie polecam . Zbyt blahe podejście do pacjenta i samej ciąży, brak szerszego spojrzenia, intuicji lekarskiej, być może wynika to ze zbyt małego doświadczenia. Uśmiech i pozytywne podejście to trochę za mało.

Prosze omijajcie ta "lekarke" z daleka!!! Moja ciocia leczyla sie u niej przez okolo 2 lata, teraz okazalo sie, ze ma raka szyjki macicy z przerzutami na wiekszosc organow i juz nic nie da sie zrobic! Tacy lekarze powinni skonczyc swoja praktyke w wiezieniu...Kryminal!

Witam, trafiłam do Pani Doktor 6 lat temu, gdyż mój lekarz okazał się niewypałem, dzięki niej ciąża była utrzymana, zrobiła cesarkę, gdyż były wskazania (problemy przy poprzednim porodzie). Do dzisiaj jestem Jej stałą pacjentką, polecam Ją wszędzie dookoła, wyrozumiała zarówno dla młodych, jak i dojrzałych kobiet :-) Pozdrawiam Gosia

Polecam w 100%. Pani doktor jest moim drugim ginekologiem i nie zamienię jej na żadnego innego. Jestem bardzo zadowolona.

Pani dr Joanna byla moim pierwszym ginekologiem. Jako mloda dziewczyna odebralam ja rewelacyjnie. Jej podejscie sprawia, ze wizyta jest NAPRAWDE mila, bez zadnego stresu, czy zdenerwowania. Po kilku latach moge powiedziec z cala pewnoscia, ze to najlepszy lekarz na jakiego trafilam w calym swoim zyciu ;) polecam !!!

świetny ginekolog położnik i sprawny chirurg. Dzięki Pani doktor uwierzyliśmy że lekarze z Leśnej Góry istnieją naprawdę :) Pozdrowienia dla Pani Doktor. D. G. i mała Z.

Pozdrowienia dla Pani Doktor.
D. G. i mała Z.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Wysłuchuje uważnie. Odpowiada na zadane pytania bardzo wyczerpująco. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Uprzejma, serdeczna i ciepła osoba. Szczególnie polecam młody dziewczynom przed swoją pierwszą wizytą.

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor i polecam w swoim zyciu nie spotkałam tak dobrego lekarza z tak dobrym podejściem do pacjenta wszystko przekazuje nawet nie trzeba zadawać pytań bo Pani doktor wyprzedza informacjami ;)

wspaniała osoba we wspaniałym miejscu jakim jest gabinet ginekologiczny. pani Joanna prowadziła ciążę mojej żony. Żona jest młodą osobą i rodziła pierwszy raz a opieka pani Dr był bardzo skrupulatna, bo niczego nie przeoczyła. Takich lekarzy jest u nas w kraju bardzo mało ale mamy nadzieję razem z żoną , że bedzie ich coraz więcej. Kamil i Aneta, oraz malutki Rafał-Adam (na drugie). Dziękujemy ! Zadowolona rodzina.