lekarzJoanna Mikulska

Psychiatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
8 opinii

• 1

ma kolosalny problem z właściwą obiektywną diagnozą, doszukuje się drugiego dna, zmyśLA NIE WYSTĘPUJĄCE U PACJENTA JEDNOSTKI CHOROBOWE I JESZCZE PROPOPNUJE NA NIE LEKI, MA SŁABĄ WIEDZĘ NA TEMAT NOWYCH TENDENCJI W PSYCHIATRII I NEUROLOGII (PRZYDAŁOBY SIĘ TROCHĘ ŚLEDZIĆ NAUKOWE I POLSKIE DONIESEINIA MEDYCZNY.) a GDY JUŻ CZYTA DONIESIENIA Z BADAŃ NIE UZNAJE ICH JAKO MERYTORYCZNYCH I ŁATWO DEPRECJONUJE WYNIKI BADAŃ, NAWET JEŚLI BYŁY PROWADZONE PRZEZ WYBINYCH NAUKOWCÓW PRAKTYKÓW.tERAPIA U NIEJ TO ROSYJSKA RULETKA. mOŻESZ PRZYJŚĆ Z JAKIMŚ BARDZO POWAŻNYM SWOIM PROBLEMEM A ONA SASUGERUJE COŚ Z INNEJ PARAFII I ZACZNIE CIĘ Z TEGO LECZYĆ CHOĆ TO NIE TEN GŁÓWNY PROBLEM NA JAKI CIERPISZ. Musisz być czułby zanim zjesz tony lekarstw na chorobę na którą wcale nie jestećchory

• 5

dobry lekarz polecilbym każdemu kto ma problemy .

• 5

To, co dla jednych może być wadą, dla innych może być zaletą. Dla mnie opieranie diagnozy na testach pozwala na większą obiektywność. 'Bo mi się wydaje' często zawodzi. A co do samej Pani Mikulskiej - ja mam tylko pozytywne wrażenia. Jest ciepłą, chętną do pomocy osobą o dużej wiedzy. Dużo dla mnie znaczy to, że nie infantylizuje pacjentów i traktuje ich jak partnerów do rozmowy.

• 1

Pani doktor jest otwarta ,uprzejma , slucha uwaznie , ale niestety zbyt mocno polega na badaniach psychologa Chyba to brak intuicji , lub doswiadczenia , szablonowosc i nadmierne poleganie na nieobiektywnych (chyba) badaniach przy deprecjonowaniu wlasnego wyczucia . Niewykluczone ze kiedys bedzie dobrym lekarzem , ale nie predzej niz jak uwierzy w SIEBIE Badania psychologiczne mialy stwierdzic deficyt uwagi i nadpobudliwosc , ale co w sytuacji kiedy pacjent w sytuacji kryzysowej ma mozliwosc nadmiernego skupienia i uspokojenia ? Jaka jest wartosc takich badan ?

• 5

Bardzo dobrze oceniam panią doktor,Bardzo mi pomogła wyjść z poważnej psychozy i lęków ,100%kompetencji ,bardzo uprzejma ,poważnie podchodzi do każdego pacjęta ,a napewno do mnie.Pani doktor naprawde potrafi pomóc i to bardzo szybko ,świetnie w moim przypadku Pani doktor dobrała leki.A wogółe jest bardzo miła.Polecam Panią doktor wszytskim co zależy na zdrowiu .PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA .DZIEKUJE

• 5

Świetny specjalista a przy tym wyjatkowo ciepla osoba

• 1

Brak słów, zajmowała się mną na Sobieskiego w WWa, kompletna ignorancja, kobieta myśli, że pozjadała wszystkie rozumy, wyraźnie traktowała mnie jak pacjenta drugiej kategorii tylko dlatego, że jestem narkomanem

• 1

Ta Pani może pomogła innym ludziom ale niestety nie mi. Przez pół roku diagnozowała mi chorobę mimo że kilka razy sugerowałem jej co mi dolega.Chodziłem do niej co dwa tygodnie i straciłem tyle pieniędzy że szkoda gadać. Podważyła diagnozę znanego psychiatry samego prof Czernikiewicza. Może zrobiła już specjalizację bo wtedy jej jeszcze nie miała. Szkoda słów

Gdzie przyjmuję

place 11

52,229675621,0122287

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat