Joanna Mikulska

place 11

52,229675621,0122287

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
8 opinii

ma kolosalny problem z właściwą obiektywną diagnozą, doszukuje się drugiego dna, zmyśLA NIE WYSTĘPUJĄCE U PACJENTA JEDNOSTKI CHOROBOWE I JESZCZE PROPOPNUJE NA NIE LEKI, MA SŁABĄ WIEDZĘ NA TEMAT NOWYCH TENDENCJI W PSYCHIATRII I NEUROLOGII (PRZYDAŁOBY SIĘ TROCHĘ ŚLEDZIĆ NAUKOWE I POLSKIE DONIESEINIA MEDYCZNY.) a GDY JUŻ CZYTA DONIESIENIA Z BADAŃ NIE UZNAJE ICH JAKO MERYTORYCZNYCH I ŁATWO DEPRECJONUJE WYNIKI BADAŃ, NAWET JEŚLI BYŁY PROWADZONE PRZEZ WYBINYCH NAUKOWCÓW PRAKTYKÓW.tERAPIA U NIEJ TO ROSYJSKA RULETKA. mOŻESZ PRZYJŚĆ Z JAKIMŚ BARDZO POWAŻNYM SWOIM PROBLEMEM A ONA SASUGERUJE COŚ Z INNEJ PARAFII I ZACZNIE CIĘ Z TEGO LECZYĆ CHOĆ TO NIE TEN GŁÓWNY PROBLEM NA JAKI CIERPISZ. Musisz być czułby zanim zjesz tony lekarstw na chorobę na którą wcale nie jestećchory

dobry lekarz polecilbym każdemu kto ma problemy .

To, co dla jednych może być wadą, dla innych może być zaletą. Dla mnie opieranie diagnozy na testach pozwala na większą obiektywność. 'Bo mi się wydaje' często zawodzi. A co do samej Pani Mikulskiej - ja mam tylko pozytywne wrażenia. Jest ciepłą, chętną do pomocy osobą o dużej wiedzy. Dużo dla mnie znaczy to, że nie infantylizuje pacjentów i traktuje ich jak partnerów do rozmowy.

Pani doktor jest otwarta ,uprzejma , slucha uwaznie , ale niestety zbyt mocno polega na badaniach psychologa Chyba to brak intuicji , lub doswiadczenia , szablonowosc i nadmierne poleganie na nieobiektywnych (chyba) badaniach przy deprecjonowaniu wlasnego wyczucia . Niewykluczone ze kiedys bedzie dobrym lekarzem , ale nie predzej niz jak uwierzy w SIEBIE Badania psychologiczne mialy stwierdzic deficyt uwagi i nadpobudliwosc , ale co w sytuacji kiedy pacjent w sytuacji kryzysowej ma mozliwosc nadmiernego skupienia i uspokojenia ? Jaka jest wartosc takich badan ?

Bardzo dobrze oceniam panią doktor,Bardzo mi pomogła wyjść z poważnej psychozy i lęków ,100%kompetencji ,bardzo uprzejma ,poważnie podchodzi do każdego pacjęta ,a napewno do mnie.Pani doktor naprawde potrafi pomóc i to bardzo szybko ,świetnie w moim przypadku Pani doktor dobrała leki.A wogółe jest bardzo miła.Polecam Panią doktor wszytskim co zależy na zdrowiu .PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA .DZIEKUJE

Świetny specjalista a przy tym wyjatkowo ciepla osoba

Brak słów, zajmowała się mną na Sobieskiego w WWa, kompletna ignorancja, kobieta myśli, że pozjadała wszystkie rozumy, wyraźnie traktowała mnie jak pacjenta drugiej kategorii tylko dlatego, że jestem narkomanem

Ta Pani może pomogła innym ludziom ale niestety nie mi. Przez pół roku diagnozowała mi chorobę mimo że kilka razy sugerowałem jej co mi dolega.Chodziłem do niej co dwa tygodnie i straciłem tyle pieniędzy że szkoda gadać. Podważyła diagnozę znanego psychiatry samego prof Czernikiewicza. Może zrobiła już specjalizację bo wtedy jej jeszcze nie miała. Szkoda słów

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny