lekarz Joanna Morawiec

Laryngolog

Empatyczna i kompetentna. Lepiej w życiu nie trafiłem. Serdecznie polecam. Taka pani doktor to skarb. Serdecznie pozdrawiam

Fachowy lekarz, kompetentna osoba. Czułem się jak na prywatnej wizycie. Szczerze polecam!

Suuuuuuper. Polecam wszystkim. Z takim podejściem do pacjenta może konkurować z każdym. Konkretna, rzeczowa, kompetentna lekarka.

Spóźniona do pracy prawie dwie godziny, nie interesowała ją historia choroby, nie potrafiła nawet wziernikiem ocenić stanu krtani, ( Pani doktor sugerowała potrzebę ogólnego znieczulenia ). W tym samym dniu byłam u innego lekarza tej specjalności - otrzymałam kompleksową informację o stanie zdrowia, potrzebnych badaniach i sposobie leczenia. Krtań też udało się obejrzeć bez znieczulenia w szpitalu, co wiązałoby się z: załatwieniem skierowania, umówieniem się na badanie i w kolejnym dniu wizytą w szpitalu

Konkretna, rzeczowa, skierowanie na konkretne badania, celowany antybiotyk i po chorobie. Polecam

Osoba bardzo konkretna i rzeczowa z dobrym kontaktem. Na wszystkie pytania uzyskałem odpowiedź. Polecam ze spokojnym sumieniem.

Sprawdza się tylko w jednoznacznych przypadkach,bardziej skomplikowane omija dużym łukiem,po co psuć sobie statystki?Na oddziale mnie unikała i zupełnie mi nie pomogła.

Równie odpowiedzialnie przyjmuje w publicznej służbie zdrowia jak i prywatnej. Bardzo duża trafność diagnozy, naprawdę polecam.

Wypisano mnie ze szpitala i nadal nie wiem co robić dalej... Pani doktor nie znalazła czasu aby ze mną o tym porozmawiać. Teraz siedzę w necie i nadrabiam braki... :/