Joanna Myszkowska

Alergolog, Pediatra

Nie polecam! Pani doktor być może jest ekspertem w sprawie łojotokowego zapalenia skóry, ale przy alergiach się nie sprawdza. Synek 4mce męczył się przez miesiąc z pogłębiającą się reakcją alergiczną na buzi, z sączącymi się rankami, ze świądem tak silnym, że zakłócającym sen. Po informacji, że jestem na diecie eliminacyjnej bez mleka usłyszałam tylko zdziwienie "po co"? Po miesiącu usłyszeliśmy z mężem, że trzeba dać dziecku zyrtec, który podaje się dopiero od 6mca, "a tak w ogóle w UK to się takimi zmianami nie przejmują" oraz "że wyrośnie z tego". Zmiana lekarza potwierdziła bardzo silną alergię na białko mleka krowiego, a poprawne leczenie sprawiło, że po tygodniu (!!!) zmiany zaczęły się cofać, a po 2tygodniach w końcu widzieliśmy śliczną buzię synka zamiast rozpalonych i sączących się ran.
Nie polecam, no, chyba, że ktoś się nie przejmuje, że jego dziecko się męczy i wyznaje te same zasady co pani doktor i brytyjczycy (w mniemaniu pani doktor).

Rewelacyjny lekarz. Leczyła mnie od 3 roku życia na astmę oskrzelową. Dziś mam 20 i o astmie zostały tylko wspomnienia.;) Udzielała mi pomocy w każdej sytuacji. Korzystałam z jej pomocy w przychodni, w gabinecie jak i w domu. Naprawdę warty polecenia lekarz.

Bardzo miła i skuteczna. Ceny umiarkowane. Nie jest pazerna na pieniądze co wśród lekarzy nie jest normą. Taka sama była kiedy pracowała w przychodni państwowej.

Wspaniała Pani Doktor. Leczyła moje córki w przychodni publicznej. Zawsze stawiała prawidłową diagnozę. Doskonale dobierała leki. Nigdy nie odmówiła pomocy. Zawsze miła, uśmiechnięta. Polecam!!!

Kompetentna, rzeczowa a przy tym miła i sympatyczna a najważniejsze skuteczna. Zdecydowanie polecam.

Leczę się u Pani doktor od 14 lat, początkowo w zakładzie publicznym obecnie w prywatnej praktyce. Diagnozy stawiane przez Panią są celne zaś przepisywane leki skuteczne.

WYJĄTKOWO UPRZEJMA I KOMPETENTNA PANI DOKTOR POLECAM WSZYSTKIM OSOBOM CHORYM NA ALERGIE.NIGDY NIE ODMAWIA UDZIELENIA POMOCY NAWET W WEEKENDY.POMOGŁA MOJEMU DZIECKU PO RAZ KOLEJNY ZA CO JESTEŚMY JEJ BARDZO WDZIĘCZNI

Dziecko jak ma częste infekcje,napady duszącego kaszlu,wymiotuje,to niekoniecznie ma od razu astmę.Niekoniecznie musi brać antybiotyk.Otrzymałam dla dziecka antybiotyk,który stosowałam wielokrotnie wczesniej.

Bardzo miła pani doktor, która konkretnie i dokładnie tłumaczy wszystko o co się pyta. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Gorąco polecam.