mgr Joanna Obuchowicz

Psycholog

Cenię sobie bardzo empatyczne, ciepłe i profesjonalne podejście Pani Joanny do całego procesu psychoterapii, ale i przede wszystkim do osoby, która przychodzi po pomoc. Bardzo polecam!

polecam - naprawdę niesamowita pani - bardzo nam pomogła

polecam - naprawdę niesamowita pani - bardzo nam pomogła

spokój, opanowanie, ciepło i zaangażowanie w moje problemy - tym Pani Joanna zyskała moją sympatie i chęć chodzenia do niej na terapie. Jednym słowem polecam.

Tym samym chciałabym podziękować Pani Joannie za udaną terapię lękową. Problem towarzyszył mi od czasu kiedy byłam nastolatką i dopiero podejście Panie Joanny zmieniło moje życie! Dziękuje i chciałam polecić tego znakomitego psychoterapeutę innym!