lekarz Joanna Pakiet-Chmielewska

Dziękuje za profesjonalizm oraz wspaniałe podejście do pacjenta. Wszystkie Panie byłyście wspaniałe.

Wspaniała p.doktor, która pomimo mojego strachu, wykonała mi kolonoskopię bezboleśnie i perfekcyjnie.Cały czas ze mną rozmawiała, i nawet nie wiem kiedy skończyło się badanie.Bardzo p.doktor dziękuję ,i oby więcej było takich lekarzy.

Godzinne spóźnienie do pracy, krzyki na pacjentów słyszalne na holu, bolesność zabiegu pomimo znieczulenia. Profesjonalizm level PRL.

Dziękuję z całego serca Pani dr Joannie Pakiet-Chmielewskiej za opiekę nad moja teściowa polecam z całego serca i życzę wszystkiego dobrego. Podejście do pacjenta na bardzo dobry + miła, uprzejma, życzliwa lekarz z powołania wszystko wytłumaczy polecam z czystym sumieniem

Konkret Kobietka, szybka decyzja i fachowe wykonanie, a przy tym miła i potrafi żartem rozwiać obawy 🥰👍

Pani doktor Joanna Pakiet-Chmielewska wykonała mi kolonoskopię (niemiłe badanie i krepujące) bardzo profesjonalnie i co najważniejsze dla pacjenta - w znieczuleniu (bezbolesne). Bardzo dziękuje i życzę sukcesów w pracy.