lekarz Joanna Pelak

Internista, Gastrolog

Nikt mi nie potrafił pomóc, przyszedłem na gastroskopie gdzie opowiedzialem swoje objawy. Pani pelak zasugerowała celiakie, trafnie jestem wdzięczny za uratowanie mnie od ciągłego cierpienia, zaden lekarz ,,gastrolog'' nie wpadł na to a dodam że juz miałem gastroskopie robioną przed tą, trafną. jeszcze raz dziekuje i takich lekarzy potrzeba w tej sluzbie zdrowia a nie ludzi co siedzą w gabinetach za kare.

Wszystkie cechy,które powinny określać lekarza dla człowieka: Pani dr. Joanna Pelak posiada.Jest nie tylko lekarzem godnym zaufania, to jest lekarzem z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą.Jestem pacjentem Pani doktor i ciesze się ,że mam przyjemność nim być,bo naprawdę potrafi swą pracą i zaangażowaniem sprawić,że poczułem się bezpiecznym .Czasami jest tak,że może nam zabraknąć słów,które w dostateczny sposób wyraziłyby moją opinię....w pozytywnym tego słowa znaczeniu,wszystko jest na tak!!!dziękuję Pani Joannie,dziękuję że jest moim lekarzem.