lekarz Joanna Pliszczyńska

Trafiłem tu z plecenia i warto było, Pani Doktor była bardzo miła i dokładna, szegółowo wyjaśniła na czym polega leczenie kanałowe.

Ta Pani kiedyś mi próbowała usunąć zęba. Znieczulenie które mi podała nie działało. Próbowała rwać na żywca, ten nie dała rady. Nie polecam!!!!

trafiłem z bólem zęba do gabinetu pani Joanny, oczywiście wszystko na szybko bez wcześniejszego umówienia wizyty...zadzwoniłem, sprawdziła czy może mnie przyjąć i oddzwoniła. Wizyta odbyła się grubo po 17-nastej, pomimo to Pani Doktor była bardzo uprzejma i fachowa. Polecam Panią Doktor, ponieważ dobrze leczy zęby.

Przecież ta pani nie jest dr. N. Med. To zwykły lekarz stomatolog!!! Nie polecam. Pani Doktor jest nie miła.

Praca mało dokładna- szczególnie leczenie kanałowe zęba. Miałem źle wyczyszczony kanał-potrzebował poprawy- zrobione na akord (nie polecam).

bardzo dobry specjalista,z ludzkim podejściem do Pacjentów

bardzo dobry specjalista,z ludzkim podejściem do Pacjentów

jest miła,dokładna.Wyjątkowo dokładnie leczy zęby,dokładnie wypełnia kanały.ma dobry sprzęt.wszystko jest ok

bardzo dobrze usuwa zęby i ma świetne podejście do dzieci

bardzo dobrze usuwa zęby i ma świetne podejście do dzieci

Niezwykła pani doktor. Podchodzi rewelacyjnie do każdego pacjenta. Musze przyznać, że jak nigdy byłam zadowolona z wizyty pod każdym względem. Lekarz godny polecenia.