dr n. med. Joanna Pogorzelska-Dyrbuś

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy, Dermatolog estetyczny

Panią dermatolog oceniam bardzo słabo. Po zabiegu wycięciu pieprzyków w tych miejscach miałam 2 ciemne plamki ale myślałam że to po prostu strupki i z biegiem czasu się zagoją. Po dwóch tygodniach miałam przyjść na ściągnięcie szwów, ale po ponad tygodniu szwy zaczęły mi dosyć mocno wrastać w skórę więc chciałam się skontaktować z lekarką i umówić na wcześniejszą wizyte żeby je ściągnąć, co okazało się niemożliwe i musiałam jechać do szpitala prosić się żeby któraś z pań pielęgniarek mi je ściągnęła. Po kilku miesiącach plamy nie znikały, blizny były wyjątkowo szpetne, mimo że goi się na mnie jak na psie i wiem jak wyglądają blizny po takich zabiegach. Umówiłam się więc na kolejną wizytę w ramach reklamacji bo wiedziałam już że zebieg został źle wykonany i lekarka nie wycięła całych pieprzyków. Dodam że kosztowało mnie to 380zł. Pani doktor oczywiście nie chciała się przyznać do błędu. Chciała mnie skasować za kolejną wizytę i dodatkowo 50 zł za poprawienie zabiegu. Szczerze odradzam. Wycięłam je tylko ze względów estetycznych, współczuję komuś kto miałby np. czerniaka i lekarka nie wycięła wszystkiego. Odniosłam wrażenie że pani doktor kieruje sie tylko chęcią zysku.

Najlepszy lekarz dermatolog, po długiej walce z ostrym trądzikiem wreszcie trafiłam na kogoś, kto potrafił mi pomóc. Po pół roku leczenia, po trądziku ani przebarwieniach nie ma śladu, a początkowy stan twarzy był tragiczny. Nie wierzyłam, że ktoś mi pomoże, a jednak! Polecam w 100% :)

Polecam -tak fachowa i miła wizyta w ramach NFZ -tu to wręcz niemożliwe. Problemem jest bardzo długa kolejka do Pani Doktor ,ale naprawdę warto czekać. Jeszcze raz polecam

Polecam -tak fachowa i miła wizyta w ramach NFZ -tu to wręcz niemożliwe.
Problemem jest bardzo długa kolejka do Pani Doktor ,ale naprawdę warto czekać.
Jeszcze raz polecam

Wspaniały, wrażliwy człowiek. To tak na początek. Wiele razy pomogła mi w różnych dolegliwościach moich jak i mojej rodziny. Zawsze za pierwszym razem udawało jej się rozpoznać problem. Polecam. Poza tym świetnie wyposażony gabinet. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor.

Wspaniały, wrażliwy człowiek. To tak na początek.
Poza tym świetnie wyposażony gabinet. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor.

A co tu komentować? Wspaniały leakrz i nic więcej!

A co tu komentować? Wspaniały leakrz i nic więcej!

Jestem strasznie rozczarowana Panią Doktor . Efekt leczenia mizerny a miało być super po 3-4 zabiegach. A tu nagle okazuję się, że jeszcze trzeba zrobić kolejne zabiegi. Tempo w jakim je przeprowadzała było ekspresowe stąd propozycja dodatkowych . Można to podsumować wejdź, zapłać i wyjdź! Nie polecam tej pani doktor, chyba ze ktoś lubi za własne pieniądze kupowac złudzenia.

Jestem w trakcie leczenia trądziku i widać efekty. Pani doktor kompetentna miła i zawsze znajdzie czas dla pacjenta. POLECAM

Bardzo jestem zadowolony z profesjonalizmu lekarza.

Bardzo jestem zadowolony z profesjonalizmu lekarza.

Pani doktor udało się w 2 m-ce wyleczyć trądzik który leczyłam od ponad 10 latu u kilku innych lekarzy. Jest ZNAKOMOTA

Nazywam się Agata Kruk mam 10 lat od sześciu lat męczy mnie alergia. Przeszłam już testy byłam odczulana, zażyłam worek lekarstw . Wysmarowałam wiadro maści i wszystko mijało jak minął okres pylenia alergentów których mój organizm nie znosił. Pomimo starań moich rodziców w okresie od kwietnia do czerwca wyglądałam jakby ktoś mi wylał wrzątek na twarz, nawet sen sprawiał mi ból. Trafiłam do pani doktor ta mnie wysłuchała, potem mojej mamy pooglądała, zapisała dwie pastylki rozpisała maść i na następny dzień koniec alergii.Albo objawów. Bardzo dziękuję Pani Doktor jestem bardzo szczęśliwa. Agata