Gdzie przyjmuję

Gliwice
50,294492318,6713802

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
6 opinii

dr bardzo mila, kompetentna, dobrze stawia diagnozy. czlowiek wychodzi z gabinetu podbudowany.szczerze polecam

fantastyczna lekarka, zaangażowana, cierpliwa i dokładna. Polecam każdemu, ponieważ jest wspaniałym i rzetelnym fachowcem

Pani doktor Joann Rusin to istny anioł! Fantastyczna lekarka, z powołania, a nie z przypadku. Ma świetne podejście do pacjenta, których bardzo szybko do siebie przekonuje ;) Polecam ją wszystkim, lekarka na 6+ !

Pani Joanna Rusin to wspaniały lekarz. Leżałam na oddziale neurologi w szpitalu nr 2 w Bytomiu. Dzięki jej niesamowitej charyzmie i poświęceniu oraz czasu, który spędzała przy łóżkach pacjentów wracaliśmy do zdrowia. Wdzięczni pacjenci.

Trafiłem na ostry dyżur do szpitala nr 2 na ul. Żeromskiego w Bytomiu i dzięki wspaniałej lekarce Pani Joannie Rusin, która postawiła właściwą diagnozę i natychmiast podjęła właściwe leczenie dzisiaj jestem zdrowy. Wielkie dzięki Pani Doktor.

Pani doktor jest wybitnym specjalistą w dziedzinie neurologii. Zawsze życzliwa i oddana pacjentowi. Takiego lekarza polecam kazdemu!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny