Joanna Rusin

Neurolog

Opinii6

natka

19.10.2013

dr bardzo mila, kompetentna, dobrze stawia diagnozy. czlowiek wychodzi z gabinetu podbudowany.szczerze polecam

dr bardzo mila, kompetentna, dobrze stawia diagnozy. czlowiek wychodzi z
gabinetu podbudowany.szczerze polecam

06.08.2013

fantastyczna lekarka, zaangażowana, cierpliwa i dokładna. Polecam każdemu, ponieważ jest wspaniałym i rzetelnym fachowcem

06.04.2013

Pani doktor Joann Rusin to istny anioł! Fantastyczna lekarka, z powołania, a nie z przypadku. Ma świetne podejście do pacjenta, których bardzo szybko do siebie przekonuje ;) Polecam ją wszystkim, lekarka na 6+ !

06.04.2013

Pani Joanna Rusin to wspaniały lekarz. Leżałam na oddziale neurologi w szpitalu nr 2 w Bytomiu. Dzięki jej niesamowitej charyzmie i poświęceniu oraz czasu, który spędzała przy łóżkach pacjentów wracaliśmy do zdrowia. Wdzięczni pacjenci.

Obserwator komlist

06.04.2013

Trafiłem na ostry dyżur do szpitala nr 2 na ul. Żeromskiego w Bytomiu i dzięki wspaniałej lekarce Pani Joannie Rusin, która postawiła właściwą diagnozę i natychmiast podjęła właściwe leczenie dzisiaj jestem zdrowy. Wielkie dzięki Pani Doktor.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gliwice"?

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów