Joanna Rusin

Neurolog

Super Pani doktor zrobiła komplet badań krwi wysłała na tomograf i rezonans przepisała.przeciwbolowe lekarstwa.

Pani doktor bardzo miła i uśmiechnięta. Z uwagą wysłuchuje problemów pacjenta. Zleca dużo badań. Stawia trafne diagnozy. Polecam w 200%.

Taka wspaniała Pani doktor każe badania krwi robić sobie prywatnie (" przecież to grosze a ona też płaci za wszystkie badania a w zasadzie to lekarz POZ ma ful kasy na wszelkie badania to proszę tam ja nie muszę ") to usłyszałam kiedy wróciłam po skierowanie na badania potrzebne przed TK. Dała skierowanie na TK ale na dodatkowe potrzebne badania krwi już nie. Oceńcie sami!

Te wszystkie super wpisy to rzeczywiście zamieszczone przez samą zainteresowaną . Zauważcie zamieszczono je w tym samym dniu a potem przez następne prawie 10 lat nic żadnego , ani pozytywu ani negatywu. Bo przede wszystkim wszystkie negatywy są notorycznie usuwane. Sami oceńcie o co chodzi. Prawda jest taka że z rozkosznym uśmiechem pani wpatrując się w ekran komputera nie rozmawiając z pacjentem nie badając go pisze pisze coś a potem na karteczce ( nie na recepcie) wypisuje jakieś witaminki i to te najdroższe. W aptece pani wyprowadziła mnie z błędu po co mi taki drogie kiedy są o połowę tańsze i lepsze. O co chodzi??? Odpowiedzcie sobie sami i od razu szukajcie innego lekarza.

Nie wierzcie tym wszystkim gwiazdkom i peamom wznoszonym przez samą panią to wszystko kłamstwo . Prawdziwe wpisy są zaraz usuwane. Boi się prawdy bo tak naprawdę to leczy witaminami i to najdroższymi. Żenada!!!!

Gdyby było więcej lekarzy z taką klasą,to ogólnie zdanie o lekarzach byłoby dobre. Pani doktor to specjalista neurolog doskonała i " psycholog" zarazem.Nie miałam pojęcia,że są tacy lekarze.Bardzo polecam

dr bardzo mila, kompetentna, dobrze stawia diagnozy. czlowiek wychodzi z gabinetu podbudowany.szczerze polecam

dr bardzo mila, kompetentna, dobrze stawia diagnozy. czlowiek wychodzi z
gabinetu podbudowany.szczerze polecam

fantastyczna lekarka, zaangażowana, cierpliwa i dokładna. Polecam każdemu, ponieważ jest wspaniałym i rzetelnym fachowcem

Pani doktor Joann Rusin to istny anioł! Fantastyczna lekarka, z powołania, a nie z przypadku. Ma świetne podejście do pacjenta, których bardzo szybko do siebie przekonuje ;) Polecam ją wszystkim, lekarka na 6+ !

Pani Joanna Rusin to wspaniały lekarz. Leżałam na oddziale neurologi w szpitalu nr 2 w Bytomiu. Dzięki jej niesamowitej charyzmie i poświęceniu oraz czasu, który spędzała przy łóżkach pacjentów wracaliśmy do zdrowia. Wdzięczni pacjenci.