lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryklek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk - zdjęcie profilowe

lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

Psychiatra

Absolwentka Uniwersytetu Med. w Lublinie, w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Od 2010 r. pracuje w Szpitalu Nowowiejskim. Ma doświadczenie w pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Oddziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń oraz chorób psychicznych u dorosłych, w tym chorobami afektywnymi (depresją, manią), zaburzeniami lękowymi, psychozami oraz uzależnieniami (również po angielsku). Zdobyła doświadczenie akademickie i prowadziła badania naukowe pod kierunkiem prof. Wojnara. Biegle włada językiem angielskim (Cambridge English: Advanced)

Znajomość języków obcych:
- angielski

Bardzo rzeczowa i dobra rozmowa, sporo ustaleń i konkretny plan działania. Do tego duża porcja empatii. Lekarz, którego warto polecić :)

leczył mnie ten lekarz a właściwie wykonywał na mnie swoje eksperymenty. Powinno się tę panią poinformować że pacjent to nie jest jej prywatny królik doświadczalny. Działa wspólnie i w porozumieniu z innymi lekarzami spychając ludzi na margines poprzez swoje chore ambicje.

leczył mnie ten lekarz a właściwie wykonywał na mnie swoje eksperymenty.

Bardzo kompetentna i profesjonalna pani doktor. A przy okazji bardzo przemiła, tłumaczy wszystko objawy, leki. godna polecenia

Polecam terapię u Pani doktor. Mi pomogła stanąć na nogi. Miałam silne stany lekowe, które dzięki spotkaniom i wskazówkom od Pani doktor udało się zwalczyć.

Miła, bardzo kompetentna i oddana lekarka. Czułam się zadbana i zaopiekowana. Pani doktor pomogła mi, wysłuchała, porozmawiała, zaordynowała leki. teraz jest dobrze, przychodzę na wizyty kontrolne i po leki. mogę polecić panią doktor

kompetentna i profesjonalna pani doktor. A przy okazji miła, tłumaczy wszystko objawy, leki. godna polecenia