Joanna Sieczka

super, najlepsza, najbardziej kompetentna, delikatna

super, najlepsza, najbardziej kompetentna, delikatna

Bardzo dobry specjalista w stomatologii to napewno , polecam !!!

Bardzo dobry specjalista w stomatologii to napewno , polecam !!!

najlepsza dentystka na świecie!!!! :) aż polubiłam chodzić do dentysty przez panią Asię. Naprawdę Kochana osoba i bardzo dobry lekarz! :)

Super podejscie do dziecka, polecam. Mój syn chetnie do niej chodzi leczyć zęby

Super podejscie do dziecka, polecam. Mój syn chetnie do niej chodzi leczyć zęby

Solidna, kompetentna i przemiła lekarka. Rewelacyjne podejście do dziecka - siemioletni synek ją uwielbia, a pani doktor leczy mu ząbki już od dwóch lat - to zupełnie bezstresowe wizyty. Delikatna, uśmiechnięta, ale wie, co robi. Po wizytach u niej zero problemów z leczonymi zębami.

podejscie rewelacyjne i do dzieci i do dorosłych , to nasz stomatolog roddzinny!

Bardzo polecam panią doktor Asię! Miła, uprzejma, kompetentna, z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Niech najlepszą rekomendacją bedą słowa mojego 6-letniego synka: "Ja jutro znowu chcę przyjść do pani Asi!" Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

wizyty mojej córeczki u Pani Joanny są naprawdę spełnieniem oczekiwan , mała chodzi chętnie , pani doktor ma podejscie do dzieci jest bardzo miła , uprzejma z poczuciem humoru polecamy serdecznie pania Asię

Najlepsza pani stomatolog jaka mozna sobie wyobrazic. Mila uprzejma i godna zaufania. Bardzo serdecznie polecam.