lekarz Joanna Stec

Dermatolog

Super lekarka dla dzieci jak i dorosłych.jezdze do niej że sobą jak i trójka swoich dzieci od niemowlęcia

Super lekarz jedyny który pomógł mi wyleczyć trądzik. Pomogła również moim dziecią które miały problemy skórne. Polecam

Bardo dobry lekarz, specjalista Pani Stec jet niezwykle miała i zna się na tym co orbi a co najwalniejsze wyleczyła mnie z mojego trądziku szybko i skutecznie polecam

cóż, nie jestem w pełni zadowolona z leczenia trądziku u p. Stec. Byłam u niej dwa lata temu, w pewnym stopniu pomogła mi, przepisała antybiotyk po którym trądzik zniknął.. na 2 lata.. byłam u niej niedawno z myślą, że pomoże mi po raz drugi, jednak p.Stec wyprosiła mnie ze swojego gabinetu, mówiąc, że nie leczy już trądziku bo jej się to nie opłaca i nie ma z czego opłacić rachunków.. zawiodłam się, oczekiwałam pomocy jak to od lekarza, a zostałam zwyczajnie kopnięta w dupę..

to bardzo dobry fachowiec ,ma bardzo dobre podejście do pacjęta malo juz jest takich lekarzy...

polecam tego lekarza,,wiele lat zmagalam sie z tradzikiem rozowatym po leczeniu u Pani doktor sa efekty pozytywne naprawde lekarz godny zaufania

super babka pomogla w 100% i to po jednej wizycie naprawde polecam:)

super babka pomogla w 100% i to po jednej wizycie naprawde polecam:)

Bardzo sympatyczny lekarz. Pomaga dobrać najlepszy sposób na wyleczenie dolegliwości.

bardzo dobra p.doktor po jej wizycie swiat ustopil,polecam p.doktor.

bardzo dobra p.doktor po jej wizycie swiat ustopil,polecam p.doktor.

pani doktor bardzo sympatyczna i kompetentna, szybko pozbyłam się dzięki niej dolegliwości