dr n. med. Joanna Suchocka

Pani doktor zrobiła wielką łaskę że przyjęła na wizytę NFZ. Może jak byłoby prywatnie to wtedy byłoby więcej kultury niż chamstwa. Od samego wejścia Pani doktor pretensjonalna jakby wstała lewą nogą. Zostałam zaatakowana chamskimi odzywkami, bo nie miałam płyty cd a jedynie opis badania o czym wcześniej nie zostałam poinformowana, że tak sobie życzy Pani doktor. Kiedy doszło już do badania kręgosłupa Pani doktor zasugerowała, że chyba jestem tępa bo nie rozumiem polskich słów w jaki sposób przygotować się do badania, więc kultura na najwyższym poziomie. Była to moja pierwsza wizyta i ostatnia, jeżeli doktor nie znając pacjenta z góry już w drzwiach atakuje w tak prymitywny sposób to najpierw należy się nauczyć kultury i szacunku do pacjenta żeby pracować z ludźmi. Pani doktor, również zasugerowała, że nie będzie czytać z kartek bo kartki ją nie interesują i traci tylko czas. W zasadzie nic nie wyniosłam merytorycznego z tej wizyty. Pewnie ten czas jest bardzo cenny, może zatem powinna zostać w domu skoro nie potrafi zachować się wśród ludzi. Dodam, że podczas mojej wizyty ujawniła z jaką chorobą był poprzedni pacjent sugerując , że nie powinien przychodzić. Jak widać Pani doktor traci swój cenny czas na każdego, a można by było w tym czasie załatwić trochę prywatnej chałtury. Nie polecam, żenujące zachowanie człowieka który powinien być kompetentny, a pokazał swoją bardzo "wysoką" kulturę osobistą.

Pani Doktor jest doświadczonym ortopedą, zwykłe schorzenia diagnozuje i leczy prostymi metodami. Na podstawie wywiadu i badania palpacyjnego postawiła rozpoznanie i podała kortykosterydy do torebki stawowej. Zleca tylko konieczne zabiegi fizjoterapeutyczne. Jak była na urlopie, byłam u innego ortopedy, który strasznie dużo się nagadał, jak to on świetnie leczy, tak aby wyleczyć a nie żeby nawracało. Ale zażądał rezonansu magnetycznego, bo bez niego nie poda zastrzyku. Po rezonansie stwierdził, że nie wie czy trafi w miejsce.

Bardzo dobry lekarz, dzięki Pani Doktor poznałam przyczynę mojego bólu biodra. Dostałam szczegółowe informacje na temat możliwości rehabilitacji a następnie skierowanie. Życzliwe konkretne podejście,ogromna wiedza, szczerze polecam!!!

Na razie byłem raz u tego lekarza. Boli mnie bark od kilku miesięcy. Pani Doktor konkretnie,uprzejmie i dokładnie wyjaśniła mi na czym polega problem, nie spieszyła się,była bardzo cierpliwa i opanowana. Wcześniej nic o Niej nie wiedziałem,poszedłem w "ciemno".Teraz umówiłem się już na drugą wizytę.Szczerze polecam.

Lekarka bardzo rzeczowa, profesjonalna i miła.Bez pospiechu charakterystycznego dla przychodni wysłuchała ,przeanalizowała badania i bardzo dokładnie wszystko wytłumaczyła. Zaproponowała możliwości leczenia, dokładnie omówiła charakterystykę urazu i zaproponowała ćwiczenia rehabilitacyjne. Bardzo Pani dziękuję!

Pani doktor Joanna Suchocka wielokrotnie udowodniła, że jest świetnym ortopedą i diagnostykiem, a dobro pacjenta stawia ponad wszystko. W czasie badania jest skupiona, co może sprawiać wrażenie, że jest małomówna.To lekarz o dużej kulturze osobistej. Dzięki Pani Doktor mogę kontynuować pracę zawodową - sprawiła,że moja ręka jest sprawna.

Pani Doktór Joanna Suchocka wnikliwie zapoznaje się z problemem pacjenta. Gdy trzeba przeznacza na badanie i wywiad więcej czasu niż wynika to z harmonogramu przyjęć. Mnie uratowała przed zbędną operacją, którą zalecił inny lekarz. Jej metody leczenia spowodowały, że bez operacji uzyskałam pełną sprawność. Pani dr J. Suchocka w badaniu manualnym określiła jakie są przyczyny dolegliwości (co obecnie niewielu lekarz potrafi). Diagnozę potwierdziły wyniki badań.Podobne opinie mieli również pacjenci którzy razem ze mną czekali pod gabinetem. Jak np. pan, któremu wiele lat temu Pani Doktor przyszyła urwany palec. Jest wspaniałym lekarzem. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor Joannę Suchocką.

Lekarka w CM-Damianie średnio-uprzejma. Na początku wizyty jakby miała pretensję, że człowiek przychodzi do niej prywatnie, za niemałe pieniądze, w weekend z bolącym kręgosłupem. Trzeba było się o wszystko wypytywać, bo skąpo udzielała informacji. Na plus: skierowała na rehabilitację, dokładne RTG, bo za pierwszym razem wyszło niedokładnie. W skali 1-5: ocena 3, czyli dostateczny. Jak na dawne standardy Damiana, to kiepsko.

Zdecydowanie nie polecam! Pani doktor jest bardzo nieuprzejma i pretensjonalna w stosunku do pacjenta. Nie pozwala do końca wytłumaczyć pacjentowi z czym przychodzi Leczyłam się przez 2 lata u Pani doktor, przepisywała bardzo drogie zastrzyki, które zupełnie nie pomagały i jak się okazało były zbędne. Dzisiaj jestem pod opieką innego lekarza i po diagnozie na podstawie rezonansu czekam na zabieg - mam nadzieje że będzie skuteczny. Reasumując - szkoda czasu i pieniędzy. Mój przypadek akurat mógł poczekać na 2 lata zwłoki, ale inne nie mogą!!

Pani doktor jest faktycznie małomówna, trzeba mocno ciągnąć ją za język by coś powiedziała. Mój problem z bolącymi plecami i ręką skomentowała jedynie, że się przeciążyłam. Zbadała, ale nic więcej nie powiedziała, skierowała tylko na RTG klatki. Także musze szukac innego lekarza, bo ból nadal odczuwam.