mgr Joanna Szpanowska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Bardzo profesjonalna miła obsługa. Łokieć tenisisty wyleczony w stu procentach .Polecam serdecznie :).

Bardzo miła i profesjonalna z indywidualnym i kompleksowym podejściem do każdego przypadku. Polecam każdemu a przedewszystkiem sportowcom. By nie być gołosłownym opiszę podejście Pani Joanny na swoi przypadku. Jestem sprotowcem i mam problem z kolanami objawiający się bulami oraz nie możnością prostowania nogi i normalnego chodzenia. Poszedłem do ortopedy do matopadu w Toruniu i po 4 miesiącach leczenia pigółkami i mętnym wyjaśnieniu co mi jest nic się nie zmieniło. I za namową znajomych trafiłem na rehabilitacje do pani joanny. Po krótkim badaniu już wiedziała co mi jest i wyjasniła dla czego mi się to stało, ale by nie być gołosłowna wysłała mnie na rtg, które potem skonsultowałą z kolegą ortopedą. Teraz po 2 miesiącach ćwiczeń nie odczuwam żadnych buli i mogę normalnie chodzić a jak dobrze pujdzie za 4 miesiące wrócę do uprawiania sportu na maksa. O czywiście uświadomiła mnie że jak będę go uprawiał jak w cześniej jest ryzyko nawrotu kontuzji ale wybór na leży do mnie. I to właśnie lubie konkretnie co i jak. A decyzja należy do mnie a nie jak większość ortopedów nic nie rób, leż przed telewizorem to nic ci nie będzie. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Pełen profesjonalizm , 110 proc. satysfakcji ,pani Asia to bardzo miła i sympatyczna osoba polecam z ręką na sercu !!! Wierny pacjent R.W.