Joanna Szyper-Szczurowska

Ortodonta, Stomatolog

Śmiało polecam Panią Doktor Joannę Szyper - Szczurowską. Leczyłem się w Klinice prawie 4 lata (2010-2013) i przez cały okres leczenia nie było żadnych problemów. W trakcie leczenia ortodontycznego miałem zabieg na progenie i jestem mega zadowolony zarówno z efektów leczenia, jak również z profesjonalnego podejścia Pani Doktor i współpracowników do mojego problemu. Polecam również samą Klinikę UJ i jej pracowników, jak również sympatyczne podejście lekarzy w Szpitalu Rydygiera (tam miałem zabieg). Jedyny minus całego mojego leczenia ortodontycznego jaki znalazłem, żeby nie było tak lukrowo, to koszty - związane z dojazdem do Krk oraz wizyt, bo niestety NFZ nie refunduje kosztów leczenia ortodontycznego. Sam zabieg jest refundowany tak że do osób z podobnym problemem, jak Wam to bardzo przeszkadza, to nie zastanawiajcie się bo na prawdę warto. Lepiej pomęczyć się 4 lata niż 60. Pozdrawiam Panią Doktor.

Leczę się już od ponad 3lat u Pani dr. Szczurowskiej, ale wynika to z mojej poważnej wady zgryzu. Co do wyników leczenia jestem bardzo zadowolona.Fakt zajęło to trochę czasu i pieniędzy.Generalnie wizyty i leczenie ortodontyczne jest nie tanie wszędzie u Pani doktor przynajmniej wiem że wydane pieniądze nie idą w błoto, pełen profesjonalizm oraz rzetelne odpowiedzi na jakiekolwiek pytania z mojej strony-polecam zwłaszcza osobom które maja poważne wady zgryzu-ja zostałam odesłana od 3 innych ortodontów do Pani dr.Co do uprzejmości to już ile osób tyle zdań.Ja idę do Pani doktor na wizytę lekarską a nie na kawkę i ciasteczko. Jedyne do czego moge się przyczepić to faktycznie dłuuugie oczekiwanie na wejscie do gabinetu mimo ustalonej godziny wizyty.

Zdecydowanie odradzam tą Panią!!!! Pani doktor wiecznie spóźnia się bo i po co ma szanować cudzy czas. Jak ją zapytać o szczegóły leczenia to następuje nagła irytacja i na każde pytanie jedna odpowiedź "to zrobimy na końcu leczenia" zdyt dużo obiecuje a potem następuje rozczarowanie. No i te niemiłe traktowanie jej asystentek. Jak chce im robić awantury to niech tego nie robi przy klientach.

Zdecydowanie odradzam tą Panią!!!!

Leczę się u Pani doktor już prawie 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Efekty są widoczne i bardzo mi się podoba mój uśmiech. Pani doktor prowadzi mój przypadek bardzo rzeczowo i solidnie, uniknęłam nawet usuwania zdrowych zębów, na czym mi bardzo zależało. Polecam szczerze, warto, leczenie ortodontyczne nie jest tanie, więc lepiej nie wyrzucać pieniędzy u pseudo lekarzy, Pani Doktor - pełen profesjonalizm.

nareszcie trafilem do prawdziwego lekarza wczesniej chodzilem do dr. ciszek. tej to sie wydaje ze nie lekarz jest dla pacjeta tylko odwrotnie. te wszystkie dyplomy w poczekalni bledna w zetknieciu z tym jak pani dr. odnosi sie do pacjeta .szkoda gadac ,nie polecam. zato.dr.szczurowska jak najbardziej.

Generalnie jestem zadowolony, problem polega na tym, że dłużej siedzi się w poczekalni niż u Pani dr w fotelu. Opóźnienia są bardzo irytujące.

Polecam panią doktor, miła kompetenta osoba, efekty Jej pracy są baaardzo zadowalające

Dr Szyper-Szczurowska jest świetną specjalistką. Jest rzetelna i bardzo dokładna. Przygotowywała mnie do operacji progenii. Dzięki niej jestem posiadaczką nowego, sprawnego zgryzu a operacja przebiegła bez najmniejszych komplikacji. Wszyscy lekarze i stomatolodzy, z którymi miałam styczność przed operacją, słysząc, że ortodontycznie prowadzi mnie dr Szczurowska powtarzali, że nie mogłam lepiej trafić.Uważam, że mieli rację. Gorąco polecam.

Jak napisalem w komentarzu do opinii zamieszczonej przez takiego jednego debila: MISTRZOSTWO SWIATA. PS.Istotne z mojego wcale nie skromnego punktu widzenia sa odpowiedzi na pytanie pierwsze, bo efekt w wydaniu (wykonaniu) Pani Doktor przerosl o wiele moje oczekiwania i ostatnie. Pozostale zawarte sa w powyzszych, a szczegolnie w pierwszej. Piekne dzieki, Pani Doktor... Ojciec Marty i Moniki

Piekne dzieki, Pani Doktor...

Ojciec Marty i Moniki

12.03.09 przeszłam operacje laterogenii i progenii. Jestem szczęśliwą posiadaczką pięknego zgryzu. Jest to zasługa p.Szczurowskiej która przygotowała mnie do zabiegu oraz p.Szczurowskiego który brał udział w operacji. Nieprawdą jest stwierdzenie, że ta pani nie zna się na swojej pracy , bo doskonale wie co robi i robi to profesjonalnie. Leczenie jest długie i kosztowne(nie spotkałam się z tanim i dobrym ortodontą, a lecze się od dzieciństwa), ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Osobiście jestem bardzo zadowolona.