lekarz Joanna Trajgis

Neurolog

2,1
1,9

Pani doktor spóźniła się dobre 40 min do gabinetu, a potem dla każdego pacjenta miała ledwie 2 minuty. Nie wysłuchała mnie, nie obchodziły ją moje objawy. Ostatni rezonans magnetyczny głowy miałam 2 lata temu. Doktor stwierdziła, że nie ma potrzeby robić kolejnego badania choć minęły 2 LATA i objawy się NASILIŁY. Na koniec lekarka stwierdziła, że mam na pewno depresję i przez to mam bóle głowy.... Wizyta trwała dosłownie 2 minuty. Zero empatii, zero jakichkolwiek chęci ze strony pani doktor. Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam! Byłam na wizycie w ciąży z polecenia ginekologa o wskazaniach do cięcia cesarskiego. Mialam w głowie gruczolaka z cechami krwawienia. Pani doktor zbagatelizowała, nie widziała postaw . Wręcz nie mila i arogancka. Pytała mnie : to ja mam o tym decydować... Pfff.. miałam że sobą wyniki dwóch rezonansów głowy.... Już wiem dlaczego u pani doktor tak krótko się czeka na wizytę. Inny kompetentny neurolog wystawił skierowanie i cięciu bezwzględnym przed jakimikolwiek skurczami !!! Napisał milion powodów i powikłań ! Niektórzy ludzie nie powinni być lekarzami . Nie polecam

Byłam umówiona na pierwszą wizytę w HCP na godzinę około 10.30. O 10 poinformowano mnie telefonicznie, że wizyta się nie odbędzie. Podobno to standard u szanownej pani doktor, że przyjmować ma od godziny 9, a już po 9 przysyła SMS do rejestracji że 'dzisiaj nie dojedzie'. Ze względu na skrajnie olewacki stosunek do pracy zrezygnowałam z rozpoczęcia leczenia u tej osoby.

Bardzo nie miła osoba byłam raz i mam dość w HCP w Poznaniu byłam i teraz się czuję jeszcze gorzej niż wcześniej bardzo dużo płacze strasznie i niechce mi się nic nie chcą nawt nie chcę mi się żyć

Witam Omijajcie Panią doktor z daleka traktuje pacjenta jako zło konieczne. Zero zainteresowania pacjentem , wygórowane ego nie pozwala Pani na wysłuchanie z jakimi dolegliwościami przyszliśmy -tabletki przeciw bólowe i proszę się zapisać na następną wizytę -dziękuję ,następny proszę .I znowu czekasz pół roku na następną wizytę .

Witam

WSPANIAŁA, PROFESJONALNA, DOSKONAŁY WYWIAD LEKARSKI, BARDZO SYMPATYCZNA, POMAGA PRZY ZNAKOMITEJ KONSULTACJI, LEKI ZNAKOMICIE DOBRANE, MIŁO KONSULTOWAĆ, DOBRE BADANIA, NERWOBÓL NERWU TRÓJDZIELNEGO NERW OCZNY PO DRUGIM DNIU WIZYTY MNIEJ DOKUCZA - S E R D E C Z N E D Z I Ę K I !!!

Pani Doktor bez uśmiechu, bez empatii- wszystko służbowo i na dystans. Nie oczekuję od lekarza, by wchodził mi 'w tyłek" ale proszę... ktoś tu minął się z powołaniem albo się wypalił. Więc może czas na zmianę zawodu. Nie polecam i nie pojawię się u tej Pani kolejny raz.

Nie polecam i nie pojawię się u tej Pani kolejny raz.

Pani doktor naprawdę minęła się z powołaniem. Tak niekompetentnego lekarza jeszcze nie spotkałem, aczkolwiek nazywanie tej Pani lekarzem to zbyt duże pochlebstwo. Zero wiedzy, zero wywiadu, nie chciała mi dać skierowania na badanie rezonansu głowy bo Pani doktor ma swoje widzimisię... Nie potrafiła wyjaśnić nawet dlaczego nie da mi skierowania, kierowała się jedynie tym, że takie badanie było 2 lata wcześniej u mnie wykonane i teraz nie ma takiej potrzeby. Skoro jednak coś mi dolega i chcę profilaktycznie sprawdzić to bez żadnej dyskusji skierowanie powinienem otrzymać. Pani Trajgis powinna mieć odebrane prawo wykonywania zawodu, zresztą opinie tutaj nie są wyssane z palca. Zdecydowanie nie polecam lekarza i na pewno złożę skargę do odpowiedniej instytucji.

Strasznie nie miła Pani doktor bez jakich kolwiek badań postawiona diagnoza mówi ze nie jest jasnowidzem a wydaje sie jednak jak by była nie dopuszcza do słowa tylko odbebnić wizyte i już

Nie polecam tej Pani !! Zero jakichkolwiek badan do stwierdzenia przez siebie "diagnozy". Nie słucha pacjenta wyciągając dziwne teorie. Bez zebrania wywiadu zleciła leki, na pytanie "na jaką dolegliwość?", odpowiedziała zdawkowo "na pani chorobę", jak można w XXI wieku traktować pacjenta jak przedmiot i brać za to pieniądze.. powinna się wstydzić.. Była w stosunku do mnie nieprzyjemna i nie słuchała uwag, które jej zgłaszałam, wręcz lekceważąco podchodzi do pacjenta, niezainteresowana w ogóle swoją pracą.. odradzam!!