lek. dent. Joanna Urban

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Polecam Dr Urban wszystkim bojącym się pacjentom. Ładnie poleczone zęby,dokładnie.Czasem zdarzają się opóźnienia.Terminy odległe ,ale warto czekać.PzOLECAM!!!

Polecam Dr Urban wszystkim bojącym się pacjentom.

Rewelacyjna pani doktor. Bardzo cierpliwa, poświęcająca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Nigdy nie odczułem żadnego pośpiechu nawet gdy wchodziłem już z pewnym opóźnieniem. Bardzo dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Przebieg leczenia zupełnie bezbolesny a i jakość wykonanej pracy na najwyższym poziomie. Kiedyś gdy byłem na wakacjach na południu Polski i trafiłem z bólem do innego dentysty, lekarka od razu spytała gdzie miałem wykonywane tak piękne wypełnienia. Bardzo gorąco polecam panią doktor.

Przemiła i bardzo kompetentna lekarka,która bez bólu wyleczyła mi wszystkie zęby....A było tego trochę,niestety!Polecam wszystkim spanikowanym..Nieprawdą jest,że w gabinecie jest stary sprzęt.Ceny są naprawdę konkurencyjne,a materiały i wszelkie urządzenia jak w innych gabinetach.Asystentki też bez zarzutu.

Witam, U p. Asi leczę się kilka lat, wcześniej przez wiele u jej mamy p. Strzyżewskiej. Obydwie panie cechuje wielki talent do tego zawodu, wiedza merytoryczna oraz cierpliwość i świetne podejście do pacjenta. Przy takim podejściu zdarzają się opóźnienia ale to jest koszt dokładności i solidności z jakim wykonywane jest leczenie. Ceny są na poziomie średnim ale naprawdę warto zapłacić za dobrze wykonaną pracę, za którą w "klinikach dentystycznych" płaci się o wiele więcej.

Witam,

Podziwiam spokój p.doktor.Przewija się u niej dużo dzieci i ma do nich ogromną cierpliwość.Polecili mi ją moi znajomi i nie zawiodłam się.Chwalę się wszystkim jakie mam piękne wypełnienia.Zęby jak nowe.Znieczulenie podawane przez p.doktor jest zupełnie bezbolesne.Gorąco polecam.Wstyd się przyznać ,ale nie wiem dlaczego tak długo omijałam dentystę.

Najlepsza dentystka u jakiej kiedykolwiek byłem. Miła, uprzejma, bardzo pewnie czująca się w tym co robi. Zawsze uśmiechnięta. Nie czuje się pośpiechu podczas wizyty - zawsze przeznacza na pacjenta tyle czasu ile wymaga tego leczenie. Niestety są z tym związane pewne opóźnienia w godzinach wizyt ale wolę zawsze trochę poczekac i mieć pewność dobrze wykonanej roboty niż być przyjętym idealnie o czasie i mieć usługę wykonywaną z zegarkiem w ręku, co niestety jest częstym przypadkiem u innych lekarzy - nie tylko dentystów. Polecam wszystkim. Jednym słowem profesjonalnie, w miłej i bezstresowej atmosferze - nawet polubiłem wizyty u dentysty bo dzięki Pani Urban okazało się że nie jest to takie straszne :-)

Najgorszy stomatolog w Wejherowie.Za otwarcie buzi u dziecka bez jakiejkolwiek ingerencji skasował mnie 50 dych,ile moze dziecko słuchac o robakach w zębie,Porazka i porażka...Sprzęt stary jak z filmu NIc śmiesznego!Dentystka sadystka pewnie, pozostałe asystentki zero wyczucia.

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami.Lekarka,której warto zaufać.Polecam.

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami.Lekarka,której warto zaufać.Polecam.

Jestem miło zaskoczony panią doktor Urban gdyż dentysta kojarzy mi się z sadystą a tu..delikatna,przemiła lekarka lecząca bezboleśnie wraki zębów(sam do tego doprowadziłem bo panicznie bałem się dentysty).Od jakiegoś czasu wizyty u dentysty to prawie przyjemność.Jestem bardzo zadowolony.Jedynym minusem są opóżnienia chociaż i na to jest wyjście gdyż przed wizytą dzwonie i upewniam się czy jest jakieś opóżnienie.Pomimo wszystko WARTO!!

Cudowna Pani Doktor, super podejście do dzieci. POLECAM:)

Cudowna Pani Doktor, super podejście do dzieci. POLECAM:)