mgr Joanna Wasilukmgr Joanna Wasiluk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr Joanna Wasiluk

Dietetyk

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ...

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ciągłym
poszerzaniem dotychczasowej wiedzy na licznych
szkoleniach.
Praca jest zarazem moją pasją. Jestem osobą aktywną
oraz dbającą o zdrowie. Dzięki mojemu doświadczeniu,
pozytywnemu nastawieniu do świata chciałabym
przekonać i Ciebie do zdrowego stylu życia!

Współpracuję z Panią Joanną online i bardzo sobie chwalę. Dieta przynosi efekty a kontakt internetowy jak najbardziej mi pasuje. Pani dietetyk zawsze odpowie na moje wątpliwości a jadłospisy układa pod mój dzień pracy. Jem to co lubię i jak lubię a chudnę :)

Są wakacje a ja postanowiłem wykorzystać ten czas na odchudzanie. Znalazłem Panią Joannę w internecie i postanowiłem napisać. Okazało się, że mogę korzystać z usług online. Bardzo mnie to cieszy bo współpraca idzie bardzo sprawnie. Diety dostaje na maila. W razie pytań Pani dietetyk zawsze mi pomaga. Schudłem już 5kg i jestem bardzo zadowolony :)

Korzystam z diet ułożonych przez Panią Joannę online. Jestem bardzo zadowolona. Przepisy są proste, nie są czasochłonne a smaczne. Schudłam już 7kg. Taka dieta to przyjemność :) Polecam!

Korzystam z usług drogą internetową. Jestem bardzo zadowolona. Pani dietetyk układa smaczne diety i przede wszystkim skuteczne. Zawsze odpowiada na moje pytania i jesteśmy w ciągłym kontakcie. Polecam

Polecam! Zamówiłam u Pani Joanny dietę online. Jestem bardzo zadowolona. Dieta jest dobrana zgodnie z moimi oczekiwaniami, przepisy są szybkie i proste a dania składają się z ogólnie dostępnych produktów a nie jakichś skomplikowanych i wymyślnych. Schudłam i uważam, że to był dobry wybór :)

Polecam Panią Joannę. Może nieco inaczej niż większość - chciałam przytyć a nie schudnąć. Już przestałam wierzyć, że mi się uda aż rozpoczęłam współpracę z Panią Joanną. Nawet nie zdawałam sobie sprawy ile błędów popełniałam. Teraz już nie sterczą mi z każdej strony kości i w końcu wyglądam normalnie :) Nie wstydzę się już swego ciała. Za namową Pani Joanny dołączyłam ostatnio treningi siłowe i czuję się świetnie :)))

Współpracę z Panią Asią zaczęłam styczniu - tak postanowienia noworoczne:) Nigdy nie będę tego żałowała. Nawet nie wiedziałam, że mam tyle błędów w odżywianiu. Wydawało mi się, że jem dosyć zdrowo. Tylko dlaczego tyłam? Pani Joanna wszystko mi wyjaśniała, ułożyła prostą dietę, którą stosuje cała moja rodzina. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. POLECAM!!

Polecam! Zanim trafiłam do Pani Joanny byłam u kilku dietetyków i nigdy nie osiągnęłam swego celu. Mam problemy zdrowotne, głównie z tarczycą. Diety nie pomagały. Pani Joanna wytłumaczyła mi co i jak jeść przy moim schorzeniu a teraz jestem już na stabilizacji wagi. Udało się :)

W końcu trafiłem na "normalnego" dietetyka. Przerobiłem już kilkadziesiąt diet, diety pudełkowe i byłem u kilku dietetyków. Diety nie dawały efektów. Dietetycy wymyślali mi jadłospisy, których nie byłem w stanie realizować - zbyt czasochłonne, zbyt drogie itp. Pani Joanna trafiła w punkt, dobrała dietę prostą i szybką, wysłuchała mnie i dostosowała wszystko pod mój styl pracy i rozkład dnia. Oczywiście odchudzanie wymagało i ode mnie wielu zmian i nawyków ale wszystko jest na dobrej drodze :) Polecam!!!

Polecam! Dzięki wizytom schudłam i kilogramy nie wróciły. Dieta była prosta i ustalana rzeczywiście pode mnie z racji dużych problemów z przygotowywaniem posiłków - nie potrafię i nie umiem gotować. Ponadto wielu rzeczy nie jem. Bardzo się cieszę z wyboru dietetyka!!