mgr Joanna Weinermgr Joanna Weiner - zdjęcie profilowe

mgr Joanna Weiner

Dietetyk

Dietetyk mgr Joanna Weiner-Żukowska

Wykształcenie:
- Magister dietetyki na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Dietetyk mgr Joanna Weiner-Żukowska

Wykształcenie:
- Licencjat dietetyki na Wydziale Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
- Certyfikat 8-tygodniowego kursu MBSR Mindfulness Based Stress Reduction
- Certyfikowany kurs Specjalisty przyjaznego insulinoopornym SOIT – School Of Insulinresistance Therapy
- Certyfikat kursu leczenia żywieniowego dla członków zespołów żywieniowych

Doświadczenie
- Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2010 roku pracując jako dietetyk i specjalista ds. żywienia w poradniach dietetycznych i klinikach na terenie Śląska i Małopolski.
- Od 2010 roku we współpracach z Pacjentami szukam kompromisu pomiędzy zasadami EBN (evidence based nutrition), a trybem życia, możliwościami i przyzwyczajeniami Pacjentów.
- Od 2015 roku jestem wykładowcą, nauczycielem akademickim w szkołach policealnych i uczelniach prywatnych.

Cierpiałem na obrzęki, tak cierpiałem bo teraz nie ma po nich śladu. Co prawda musiałem ograniczyć sól, a po pewnym czasie nawet sam ją odrzuciłem. Dania smakują mi o wiele lepiej niż przed wizytą u dietetyka. Nie tylko pozbyłem się obrzęków, zmęczenia, ale także doceniłem smak różnych produktów. Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które lubię były uwzględnione w jadłospisie, jednak z pójściem do dietetyka nastawiłem się, że zmienię swoje życie i przyzwyczajenia. Więc oddałem się ...

Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które lubię były uwzględnione w jadłospisie, jednak z pójściem do dietetyka nastawiłem się, że zmienię swoje życie i przyzwyczajenia. Więc oddałem się w ręce pani dietetyk, jeśli chodzi o różnorakie produkty, których dotąd nie miałem okazji spróbować :) Uważam, że to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu; polubiłem gotować, próbować nowych smaków, zmieniłem tryb życia, czuję się młodziej i podobno nawet tak wyglądam :)
Pozdrawiam panią dietetyk!

Pani Joanna jest specjalistą w swojej dziedzinie. Ma ogromną wiedzę dotyczącą żywienia, jak i chorób; na każde moje pytanie otrzymałam odpowiedź. Także dostałam od Pani Joanny cenne rady, za które bardzo dziękuję. Byłam sceptyczna co do wizyty u dietetyka teraz jestem wdzięczna Pani Joannie za okazaną troskę i pomoc w odzyskaniu zdrowia. Dziś nie tylko ważę mniej, ale i mam bardzo dobre wyniki badań. Szczerze polecam wszystkim wizyty u Pani Joanny.

Zdecydowanie polecam panią Asię! Po paru miesiącach bardzo owocnej i miłej współpracy udało mi się zrzucić zbędne kilogramy! Odpowiednie podejście do pacjenta, profesjonalizm i zaangażowanie. Dieta jest zdrowa, ale i bardzo smaczna, dostosowana do mojego trybu życia. Pani Asia za pomocą diety pomogła mi całkowicie zmienić moje złe nawyki żywieniowe. Dziękuję :)

Witam. Polecam Panią Asię jako świetnego dietetyka i przemiłą osobę. Od paru lat borykam się z NZJ i nie miałam już pomysłów na moje posiłki. Pani Asia zmieniła mój jadłospis o 180 stopni, posiłki już nie są nudne, są urozmaicone, co w mojej chorobie - tak myślałam- jest nie do przejścia. Pani Asia wszystkiego mnie nauczyła, dała mi wiele cennych wskazówek, których żaden lekarz nie był w stanie mi przekazać. Polecam serdecznie!

Polecam serdecznie!

Polecam Panią Asię - jest kompetentna, posiada wiedzę na temat żywienia, a przy tym jest bardzo miła :) Posiłki są dopasowywane do moich upodobań. A "dieta" jest przyjemnością, a co najważniejsze - przynosi efekty :)

Kompetencje, wiedza i profesjonalizm szczerze mnie zaskoczyły :) W końcu ktoś wytłumaczył mechanizm policystycznych jajników i z czego wynika związek problemów hormonalnych z dietą. W gabinecie rzeczywiście czułam indywidualne podejście :) Pani Asia jest niezwykle cierpliwą i kompetentną osobą - odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku - polecam!

Chciałam wrócić do wagi sprzed ciąży, dlatego zwróciłam się do pani Asi. Dieta ułożona przez panią Asię jest smaczna i prosta w przygotowaniu. Dopasowana do mojej codziennej aktywności. Atmosfera przyjemna, bardzo chwalę sobie współpracę z panią Asią. :)

Chciałam wrócić do wagi sprzed ciąży, dlatego zwróciłam się do pani Asi.
Atmosfera przyjemna, bardzo chwalę sobie współpracę z panią Asią. :)

Po kilku telefonach trafiłam na panią mgr Weiner, która nie zapraszała od razu mnie do swojego gabinetu, tylko wysłuchała, nawet otrzymałam porady i zalecenia! Pierwszy raz mi się zdarzyło, gdzie nie byłam na siłę zapraszana do gabinetu, by tam przedyskutować mój problem. Mimo tego, że potrzebowałam porady na ten konkretny moment, to pojawiłam się po jakimś czasie u Pani Asi osobiście. I nie zawiodłam się, posiada ogromną wiedzę, którą umie przekazać. Miałam problemy z zasypianiem, zajadałam stres, nieregularność spożywania posiłków była na porządku dziennym. Postanowiłam to zmienić i się udało! ...

Postanowiłam to zmienić i się udało! :) Czuję się wspaniale, niemożliwe jak zmiana pewnych nawyków żywieniowych może wpłynąć na nasze zdrowie.