lekarz Joanna Wojtyła

Miałam wykonywaną korekcję metodą SMILE. Duża krótkowzroczność. Pani doktor kompetenta, bardzo miła, wyjaśniła wszystkie metody. Minął rok i wszystko jest w porządku. Zdecydowanie polecam.

Pani Wojtyła robiła mi korekcję wzroku przy dużych źrenicach. Wszystko wyszło bardzo dobrze. Bardzo polecam

Od pierwszej chwili byłem zaskoczony niezwykle miłym podejściem Pani Doktor. Szybko dowiedziałem co mnie czeka i pozbyłem się wszelkich obaw związanych z moją dolegliwością. Sześć piątek i serdeczne podziękowanie dla Pani Doktor, to tylko tyle w tak krótkim ujęciu.

Bardzo kompetentna i cierpliwa Pani Doktor. Nie stwarza problemu jeśli musi nawet 3 razy coś powtórzyć i wyjaśnić. A poza tym bardzo szczera i zależy jej przede wszystkim na zdrowiu pacjenta.

razem z zabiegiem wszystko przebiegło wzorcowo

razem z zabiegiem wszystko przebiegło wzorcowo

W Mavivie robiono mi operacje na zacme, z Pania doktor spotykałam się na konsultacjach i wizytach kontrolnych.Dokładna i kompetentna.Polecam !