lekarz Joanna Wojtyś

Endokrynolog, Ginekolog

2,6

Mialam szcxescie spotakc tę lekarkę podczas wizyty na sorze w Prokocimiu, dr od razu postawiła bardzo dobra diagnozę, dobrała odpowiednie leczenie dzieki czemu córka była hospitalowana tylko od piątku do poniedziałku a co najwazniejsze skutki leczenia widac bylo od razu. Leczenie bylo skuteczne, bez przetrzymania dziecka w szpitalu dluzej na siłę. Bardzo jestem wdzięczna i cieszę się, że trafiłam na taką lekarkę.

U Pani dr.Wojtyś leczę się od ponad dwóch lat. Nie pomogła mi w żaden sposób. Gdy ważyłam poniżej 60 kg powtarzała,że muszę przytyć ,bo nie wyzdrowieje, gdy tak się stało i przekroczyłam 60 kg zaczęła mówić, że muszę schudnąć, bo to przez ta wagę mam ten problem, a mianowicie brak miesiączki. Wysyłała mnie do różnych specjalistów np dietetyk, psycholog, neurochirurg. Miałam robione mnóstwo badań, które były jak sądzi pani dr bardzo dobre. Jedyne co dostałam to tabletki, gdy pomimo tego nie dostawałam okresu po prostu zwiększała dawkę! To trwa już bardzo długo. Dodatkowo pani dr jest bardzo nie miła, nie czuła i nawet nie uwierzyła mi w to co jej mówiłam. Uważam,że pani dr nie ma podejścia do dzieci i ludzi młodych. Miałam znajoma, która do niej chodziła z dzieckiem i również wtedy pani dr była bardzo oschła. Jednym słowem nie polecam tej pani i radze trzymać się od niej z daleka!!

Nie wiem jak ta kobieta może pracować z ludźmi. Jest niedostępna, nie można o nic zapytać bo się unosi. Nie polecam!

Ta Pani to pomyłka. Musi byc bardzo nieszczęśliwa osoba skoro tak traktuje pacjentów...zwłaszcza dzieci. Byłam u niej dwa razy z moja 5 latnia córeczka. Wystraszyła dziecko i mnie w sumie tez. Nieuprzejma i chyba wiecznie nieszczęśliwa. Nie rozumiem dlaczego pracuje z dziecmi. Odradzam wszystkim

Pani doktor "leczyła" mnie po 3 letnim nie udanym leczeniu innego lekarza (nieregularna miesiączka-żadnej poprawy). Jednak jej leczenie polegało na odstawieniu leków i zobaczeniu co to będzie. Moja miesiączka zaczęła być jeszcze bardziej nieregularna. Jednak Pani doktor uspakajała spóźnienia tekstami "Poczekajmy może przyjdzie, jak przyjdzie to będzie dobrze." Może prywatnie podchodzi inaczej do pacjenta.

Dwa razy byłam u dr Wojtyś, raz moją 3 tetnią córeczką, a otem pr poradę endorynologa...czas pokaże czy Pani doktor pomoże i mnie...

Pani doktor Wojtyś to lekarz bez kompetencji i zaangazowania.Nawet mnie nie zbadala wziernikiem bo stwierdzila ze i tak nic nie zobaczy-cieszylam sie ze w ogole okazala laske i zechciala mnie zbadac---niby mila, ale nie umie odpowiedziec na proste pytania, strasznie lakoniczna, bylam jej ostatnia pacjentka, widac bylo ze sie jej spieszy---niby umowiona bylam na godzine a czekalam chyba ze 2 h. Usg nie robi----jesli chodzi o laser med to trzeba sie przenosic na usg do innego pokoju do innego lekarza-zenujace!!! - rozbierac sie po 50 razy !!! Zaplacilam 100 zl za sama wizyte-i do dzis dokladnie nie wiem za co---szkoda czasu i pieniedzy na ta Pania doktor. Stanowczo odradzam !!!