dr Joanna Wysogląd-Wolniak

Psychiatra

Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem kompetencji , wizyta u Pani doktor trwała mniej niż 5 minut , nie było żadnego wywiadu , Pani dr bez zastanowienia przepisała silne środki nie znając w ogóle pacjenta (pacjent z depresją dostał leki na zaburzenia osobowości , urojenia itd.) , wizyta kosztowała 130 zł .

Nikomu nie życzę, żeby musiał się znaleźć w ośrodku psychiatrycznym, ale jak już zajdą takie okoliczności, to będzie miał dużo szczęścia trafiając tutaj i na dr Joannę. Opieka na najwyższym poziomie, a warunki mieszkalne no... lepsze niż u mnie. Chociaż jak powoli zaczęłam ogarniać swoje życie, to i lokum mi się zmienia. Nie polecam uzależniać się od mety, ale polecam leczyć się tutaj :)

Daję Wolmedowi 5 gwiazdek, bo bez dwóch zdań na nie zasługują. Pani doktor Joanna to wspaniała kobieta, dla której dobro i zdrowie pacjentów jest najważniejsze. Szczerze polecam Wolmed.

dobra, uprzejma do chorych a co najważniejsze pomga

dobra, uprzejma do chorych a co najważniejsze pomga

Zdecydowanie polecam, Klinika Wolmed to miejsce pełne fachowców i doświadczonych specjalistów, można się tam wyciszyć i wrócić do równowagi pod ich okiem. Pani doktor jest świetnym lekarzem, prowadzona przez nią terapia bardzo mi pomogła