dr n. med. Joanna Zabel-Olejnik

Laryngolog, Pediatra

Bardzo przyjemna. Niesamowicie zainteresowana pacjentem. Przyjmuje nawet na "CITO". Nawet przez tel. poradzi jaki lek masz wziąć. Pyta się przez tel. jak się czujesz? Jak winda w poradni się zepsuła, zeszła do pacjenta na dół. Widać, że jest naprawdę dobrym lekarzem i to z sercem! Szczerze polecam. Jeszcze tak zainteresowanego pacjentem lekarza nie spotkałam. Ocena 10/10. Tylko dziękować. Lekarz na medal.

Miła, rzeczowa. Zawsze odbiera tel. kom. :-) Sprawa na "Cito" - przyjmuje od razu lub na następny dzień.

Lekarz, ktora ma czas dla pacjenta, dobry specjalista z trafnymi diagnozami, wytłumaczy i do tego jest bardzo przyjazdna i sympatyczna

Pani dr jest najlepsza. Uratowala mi migdalki i nie musialam usuwac. Od kilku lat u niej sie lecze i jest wspaniala osoba. Potrafi zatroszczyc sie o pacjenta. Nie zamienie jej na nikogo innego

Bardzo dobry lekarz. Dzięki jej poradom udało nam się wyprowadzić synka z ciągłych infekcji. Przeciwnie niż Aga jestem bardzo zadowolony właśnie z tego, jak pani doktor podchodzi do zapalenia zatok. Jej leczenie jest skuteczne ale nie nadużywa antybiotyków.

Pani doktor to bardzo zły lekarz leczyła mnie na zapalenie zatok nie robiąc ani usg ani żadnego innego badania najpierw stwierdziła, że mam ropę na zatokach a potem, że to jest od alergii faszerowała mnie antybiotykami, które tak nic nie pomagały.

Lekarz godny polecenia. Pani Doktor miła, uprzejma z bardzo dobrym podejściem do dzieci a co najważniejsze u Pani Doktor to że liczy się pacjent. Zawsze ma czas dla pacjenta i nigdy nie odsyła. Serdecznie polecam.

świetny lekarz, profesjonalna, rzeczowa, a przy tym uprzejma, wzbudzająca zaufanie i sympatię dzieci i rodziców. Gorąco polecam

Miła, profesjonalna. Przyjechała w niedzielę do gabinetu i zapłaciłam jak za normalna wizytę. polecam!

Leczę u pani doktor moje 2 córeczki od około 4 lat, niegdy mnie nie zawiodła. Zawsze ma czas wysłuchać moich uwag, odbiera telefon i przez telefon uspokoi mnie. Córki wyszły ze wszystkich chorób dzięki Pani doktor a u jednej podejrzewano nawet astmę. Polecam!