lekarz Joanna Zawadzka

Fantastyczny lekarz, bardzo rzeczowo i wyczerpująco omawia z pacjentką problem, lub po prostu omawia wyniki badań. Z każdej wizyty wychodzę zadowolona i doinformowana, a chodzę do Pani doktor od 2011 roku. Pani Doktor prowadziła mi ciążę i odbierała poród, poleciła szpital i objęła mnie kompleksową opieką, była skrupulatna i zadbała o wszytko. Mało tego przeszłam infekcję, miałam problem dostać się do Pani Doktor na wizytę, bo nie było wolnych terminów w związku z czym przerobiłam trzech innych ginekologów i żaden nie pomógł, dopiero po wizycie u Doktor Zawadzkiej pokonałam choróbsko i po czterech poprzednich miesiącach męki i tony wcześniej przyjętych leków przyszła ulga. To jest lekarz konkretny i niezwykle kompetentny, nigdy nie zaniedbuje konieczności wykonania badań. Polecam super lekarz i super człowiek:)

Pod opieką Pani Doktor byłam przez ponad 5 lat, była ona moim pierwszym i jedynym ginekologiem. Pani doktor jest ciepła i miła, ale w zupełności nie dba o edukację pacjentki i jej poczucie bezpieczeństwa. Podczas ostatniej wizyty wystawiła mi skierowanie na cito do szpitala. Nie udzieliła odpowiedzi na to z czym się mierze czy nawet jak będzie wyglądał zabieg, na który mnie wysłała. Poinformowała również, że powinnam odsunąć wyjazd zagraniczny dopóki nie zakończę sprawy zdrowotnej. Nie chciała także polecić żadnego ze szpitali. W chwili obecnej jestem pod opieką innego ginekologa ...

W chwili obecnej jestem pod opieką innego ginekologa i przyjmuje leki hormonalne (Dr Zawadzka nigdy mi tego nie proponowała). Także w szpitalu poinformowano mnie, że nie ma podstaw do zabiegu i wyrażono zdziwienie, że nigdy nie podjęto leczenia.
Wszyscy lekarze, u których byłam po diagnozie dodatkowo wytykali błędy w przeprowadzanych przez nią badaniach (nigdy wcześniej nie poinformowano mnie w jakich dniach cyklu powinnam przyjść na usg).
Zdecydowanie odradzam wizytę, jest to strata pieniędzy, a ta diagnoza kosztowała mnie bardzo dużo nerw i czasu.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani doktor zrobiła szczegółowy wywiad i opisała moją dolegliwość (infekcja) i oprócz trafnej diagnozy i leków podała przykłady jakich produktów unikać i czego jeść więcej. Wizyta krótka i informacyjna, bardzo profesjonalna, Pani doktor uśmiechnięta i uprzejma (a ja się naprawdę potwornie boję wizyt u ginekologa i niestworzone rzeczy już u siebie zdiagnozowałam....). Wrócę do gabinetu Pani doktor na pewno

Nie polecam kobietom z nadwagą lub nieplanującym dzieci. Zostałam obszernie skrytykowana najpierw za to, że jestem otyła (mam nadwagę, ale można jednak tłumaczyć zalecenia w milszy sposób), potem usłyszałam, że to pewnie przez to, że jem batony z automatów i Mcdonalda (serio?). Na sam koniec zostałam uraczona komentarzem, że nie mogę odkładać rodzenia w nieskończoność, więc skoro współżyję to trzeba korzystać. Co do diagnozy nie mogę mieć jednak zastrzeżeń. Zlecono mi pełny pakiet badań, wyjaśniono wszelkie wątpliwości mniejsze i większe, nawet naprostowano błąd poprzedniego lekarza.

Nie polecam kobietom z nadwagą lub nieplanującym dzieci.

Byłam u Pani doktor juz drugi raz. Rozpoczełam u niej prowadzenie ciązy a jestem w 8 tygodniu. Pani doktor zleciła mi wszystkie badania, tłumaczyła wcześniejsze wyniki w sposób miły i uprzejmy. Odpowiadala na każde moje pytania i wątpliwości. Polecam!

Pani dr jest bardzo miła,zawsze uśmiechnieta a przy tym rzeczowa ,interesuje się ,dopytuje,wyjaśnia.

Pani Doktor podczas badania USG w 12 tygodniu ciąży stwierdziła, że mój synek ma pępowinę dwunaczyniową zamiast trójnaczyniową po czym dodała "niech się Pani nie martwi, to nie zawsze oznacza wadę serca". Jak się później okazało 12 tydzień to zdecydowanie za wcześnie, żeby określać ilość naczyń w pępowinie. Pępowina była trójnaczynowa. Niestety zdecydowałam się pójść do Pani Doktor po raz drugi na sam koniec ciąży. Wtedy zaczęła mi mówić, że dziecko jest bardzo małe i czemu mój lekarz prowadzący nic z tym nie robi. Mówiła, że łożysko wygląda na stare i zwapnione i że napewno paliłam w ciąży, co jest kompletną bzdurą. Synek urodził się w terminie, ważył 3190 g i miał 55 cm, więc nie był wcale taki malutki. Szczerze odradzam Panią Doktor, no chyba, że chcecie przez całą ciążę być straszone, że coś jest nie tak.

Jestem zaskoczona złymi opiniami o pani dr. W moim przypadku poświęcała zawsze dużo czasu, po wdrożonym leczeniu udało nam się zajść s ciążę. Cała ciążę również prowadzę u Pani Doktor, zawsze wszystko jest kompleksowo wyjaśnione i zawsze mam robione usg.polecam!

Bardzo dokładna i rzeczowa, konkretna, godna polecenia. Zna się na swoim fachu i nie owija w bawełnę. Polecam.

Ja też nie polecam tej Pani... jest nie miła, krzyczy, straszy... skupia sie na wszyskich negatywnych rzeczach. Nie powinna być lekarzem!!