lekarz Joanna Zawadzka-Wojtasiak

2,5
2,6
2,6
2,4

Kilka miesięcy temu byłam u tej Pani ginegolog. Niestety dopiero teraz znalazłam odwagę żeby wystawić opinie. Ta Pani w stosunku do pacjentów jest bardzo niemiła, a wręcz bezczelna. Zachowuje się chamsko i odzywa też wrednie . Nie polecam ta Pani nie ma za grosz empatii i współczucia. Nigdy więcej!!!

Nigdy więcej!!!

Z całego serca POLECAM Panią dr. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, korzystam z usług Pani dr od ponad 20 lat, prowadziła mi ciążę, bardziej kompetentnej osoby nie widziałam. Zawsze nam bardzo dokładnie zrobione wszystkie badania. Pani dr jest konkretna i rzeczowa, jeśli ktoś się wybiera tam na plotki to nie ten adres. Koleżanki, którym poleciłam Panią dr są również bardzo zadowolone. Naprawdę Pilecam

W dniu dzisiejszym miałam wizytę u Pani doktor,naczytałam się opinii i byłam zestresowana ilością negatywnych komentarzy. Pani doktor bardzo uprzejma,KOMPETENTNA,badanie zostało przeprowadzone delikatnie bez stresu i bardzo dokładnie. Jak najbardziej polecam!!!

Nie polecam tej pani dr. jest nie miła i opryskliwa. Przyszłam do niej w ciąży a ona powiedziała że ciążą się nie zajmuje. Ale postanowiła mnie zbadać jak powiedziałam że mnie piecze, swędzi i mam biały nalot w miejscu intymnym. Badanie USG zrobione byle jak i boleśnie nawet nie pokazała mi dziecka na monitorze. Zachowywała się tak jakby pracowała za karę.

Pani bardzo uprzejma. Jako młoda osoba polecam, wszystko dobrze wyjaśniła i dostałam komplet skierowań na badania:)

Nie polecam. Poszłam z polecenia ale już wiem, że nawet prenatalnych u tej pani robić nie będę. Badania przeprowadza bardzo boleśnie na dodatek obraża pacjentki. Nigdy więcej.

Jestem rozczarowana i rozżalona postawą P. doktor.Przez wiele lat robiąc usg nie widziała torbiela na jajniku :/ okazało sie ze od bardzo dawna go miałam, bo od dawna miałam objawy typowe dla endometriozy. P. doktor nie widziała w tych objawach nic nadzwyczajnego i tak żyłam z tą nieświadomością. Po operacji przyszłam prosić P. doktor by mnie przyjęła, to zostałam potraktowana jak śmieć. Skoro to nie ona mnie wysłała do szpitala, to nie jestem jej pacjentką! Że mogę do każdej przychodni pójść. Jednym słowem - olała mnie! Doznałam takiego szoku, że nie wiedziałam co powiedzieć, ale teraz mogę powiedzieć - To przez P. doktor wylądowałam w szpitalu, bo nie potrafiła zdiagnozować objawów! I serdecznie Pani dziękuję, że otworzyła mi Pani oczy, bo więcej do Pani nie przyjdę. Znalazłam o wiele lepszego lekarza, żałuję tylko, że tak późno! Nigdy, nikomu nie polecę Pani! Żałuję również, że wtedy w przychodni nie powiedziałam tego na głos, przy wszystkich Pani pacjentkach!

Byłam dzisiaj na usg prenatalnym - zestresowana z powodu tylu negatywnych opinii. Jestem bardzo miło zaskoczona - pani doktor okazała się osobą uprzejmą, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas badania wyjaśniła wszystkie elementy przebiegu usg, odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. Polecam.

Byłam u tej pani dr tydzień temu. Nikt mnie tak chamsko i opryskliwie nie potraktował. Nie zrobiła odpowiedniego rozpoznania, nie zadawała pytań, zachowywała się, jakby z wielką łaską "obsługiwała", i jak się potem okazało, źle mnie poinformowała, bo inny lekarz podał mi zupełnie inne informacje. Czułam się, jak na skazaniu, zestresowana, jak intruz. Całkowicie odradzam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miło, konkretnie i na temat. Bardzo uprzejma i kompetentna. Naprawdę polecam !