lek. dent. Joanna Zemlik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

2,9

Nie polecam. Brak podejścia do dziecka. Na pierwszej wizycie nie powiedziała, ani słowa na temat stanu zębów. Nie komentowała co zrobiła dziecku. Szybka i nerwowa osoba. Z tego co czytam na forum to wszystkim pacjentom mówi, że mają złą dietę.. Jednym słowem porażka... Odradzam

Pani doktor dość miła ale bardzo nerwowa, prędka, nie wyleczyła córce zębów tylko kazała zrobić zdjęcie czy ma miejsce na nowe zęby a ja poszłam z dzieckiem żeby zaleczyła malutki ubytek. Ubytek w krótkim czasie zrobił się duży, ząb się dziecku połamał... trzeba było rwać ale p.dr nie wyrwała dokładnie. Musiałam iść do innego lekarza, który poprawiał robotę po p.Zemlik. Innym razem kazała jeść dużo lodów dziecku gdzie moje dziecko nie przepada za słodkościami. Nie jestem zadowolona i nie będę tam już chodzić. Raczej odradzam. Choć jeśli chodzi o podejście przy wyrywaniu zęba, to nawet ja się nie zorientowałam kiedy to zrobiła (usunęła zęba) - tyle, że niedkoładnie i trzeba było męczyć dziecko kolejny raz u innego lekarza.

Co Wy pierniczycie za głupoty lecze dziecko u pani Doktor. Konkretna ogarnieta zna sie na tym co robi. To nie jest bawialnia ani przedszkole. Czasem brak mi słów na to co czytam.

Nie polecam. Niemiła, nieuprzejma, niedelikatna ,co do kompetencji to trudno mi powiedzieć bo byłam z dzieckiem tylko raz i o raz za dużo. Dziecko wystraszyło się krzyków Pani stomatolog jak i Pani asystentki. Zero podejścia do dzieci a to ponoć stomatolog dziecięcy . Porażka. Dziecko powiedziało , że więcej tam nie pójdzie bo się boi Pani stomatolog.

Pani dr. Zemlik jak najbardziej miła i uprzejma, ale pani asystentka to pomyłka. Nie wiem co ona tam robi. Jest okropna i lasa na kasę

Do pani doktor chodzę z dwójką dzieci od 5 lat. Są to wizyty kontrolne, drobne leczenie, czasem usunięcie, generalnie na szczęście nic poważnego. Jest bardzo miła i profesjonalna. Nie potrafię powiedzieć czy w przypadku trudnych rzeczy ma inne podejście do pacjenta , czy może zdenerwowani rodzice zarażają swoim stresem dzieci i wtedy ta współpraca się nie układa. Każdy przypadek jest inny, ja zdecydowanie polecam.

Niestety nie mogę polecić tej pani. Chodzę z synem od 2 m-cy i ciągle pani ma jakąś wymówkę, żeby nie zabrać się za leczenie. Ostatnio zajęła się analizowaniem zębów (czy będzie miejsce na zęby stałe)i na leczenie wciąż tego samego zęba znowu nie było czasu. Dziś dziecko ma spuchnięty policzek i jutro idę prywatnie do kogoś kto jednak zajmie się właściwym leczeniem. Do tego przyjmowanie dorosłych znajomych bez kolejki, podczas gdy dzieci czekają w poczekalni. Koszmar. W końcu to wizyty na NFZ więc pani nie musi się starać.

Ja byłam u Pani doktor z synem jak był mały.Miał zaplombowane 3 zęby. Kolorowe plomby trzymają się do dziś tj ok. 5 lat. Teraz chodzę z córką. Pani doktor jest miłą osobą. Córka nie ma żadnych oporów aby iść na kolejną wizytę i zaleczyć zęba. Polecam.

Pani Joanna Zemlik jest niesamowita jeżdze od 14 lat mam 130 km Ale Warto ;) Polecam bezboleśni i pełen profesjonalizm Tomek Włoszczowa

Uważam, iż jest to dobry specjalista i zna się na rzeczy!polecam wszystkim bardzo gorąco..Pani doktor ma idealne podejście do pacjenta, wykonuje swoja prace szybko i bezboleśnie :)