dr Joanna Żubrowska-Mazur

Zawsze uprzejma, kompetentna i godna zaufania. Prowadziła moje dwie ciąże i z czystym sumieniem mogą ją polecić innym pacjentkom.

Polecam z czystym sumieniem, Bardzo kompetentna, konkretna i przede wszystkim skuteczna. Miałam bardzo powazne problemy w tym endometrioze i problemy z zajsciem w ciąze. To dzięki pani doktor Żubrowskiej-Mazur jestem zdrowa!! Jest bardzo dobrym lekarzem i wspaniałym człowiekiem.

Mogę polecić z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie. Nie boi się trudnych przypadków. Mogę powiedzieć, że jest dobrym fachowcem i wspaniałym człowiekiem.

Wspaniały lekarz. Tylko do tej Pani gdy idę na wizytę nie czuję strachu. Taka osoba jakby była znajomą, można pogadac o wszystkim. Polecam.

Najlepszy lekarz, którego z czystym sumieniem można polecić każdej kobiecie! Bardzo ludzki i z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Kompetencje zawodowe 5+. Nie boi się trudnych przypadków.

Najlepszy lekarz, którego z czystym sumieniem można polecić każdej kobiecie!

Pani doktor prowadził mi dwie ciążę ,rodziłam tez u niej .Jestem bardzo zadowolona .Ocena 5.Bardzo życzliwa ,kompetentna super człowiek.

Trafiłam do Pani doktor już 8 lat temu, po niefortunnych przygodach z innym lekarzem i pozostaję jej pacjentką do tej pory. Dzięki niej pozbyłam się wszelkich kłopotów i szczęśliwie zaszłam w ciążę. Teraz mój syn ma już półtora roku i dziękuję Bogu za pojawienie się Pani doktor w moim życiu.

Pani doktor jest rewelacyjna! Trafiłam do niej w ciąży , po niezbyt dobrych doświadczeniach w gabinecie prywatnym innej lekarki..Prowadziła całą ciążę, aż do szczęśliwego rozwiązania. Pozostałam jej pacjentką:)

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam okazję "odwiedzić" kilka gabinetów lekarskich i niestety nie były to wizyty po których czułam się zaopiekowana i dobrze zdiagnozowana. Dopiero o Pani dr Żubrowskiej-Mazur mogę powiedzieć, że jest niezwykle dobrym fachowcem i wspaniałym człowiekiem :)