lekarz Jolanta Borak

Diabetolog, Internista

Właściwy człowiek na właściwym miejscu to chyba najlepsze określenie dla Pani doktor. Nie robi paniki, najpierw wszystko dokładnie bada a dopiero później wydaje opinię. Świetnie tłumaczy pacjentowi co ma robić a człowiek czuje się jakby znał ją od lat. Gorąco polecam :)

Więcej takich lekarzy.Gdy brakowało miejsca na oddziele,udostępniła swój gabinet dla chorego

Bardzo miła lekarka o wysokiej wiedzy medycznej i dużych kwalifikacjach. Wizyta zrozumiała, prowadzona w sposób zrozumiały dla pacjenta. Po wyjściu z wizyty czułem się zdrowszy !!