lekarz Jolanta Borowiecka

Neonatolog, Pediatra

To jest jakas pomyłka ten lekarz tylko robi dobrą minę , zero pewności , diagnoza w caly świat . Beznadziejne warunki przyjmowania małych dzieci w tym n-zozie.Zdecydowanie odradzam.

To jest jakas pomyłka ten lekarz tylko robi dobrą minę ,

Super Lekarz! Świetna specjalistka z kapitalnym podejściem do dzieci. Bardzo fachowa i rzeczowa pomoc. Moja 3-letnia córeczka ją uwielbia, a mój (teraz już 8-letni) syn dzięki Niej wreszcie przestał chorować. Rozpoznała u niego alergię (poprzednicy niestety nie potrafili) i dała odpowiednie skierowanie i wreszcie jest wszystko w porządku. Syn w okresie od września do grudnia potrafił zachorować 3-4 razy, teraz nie ma nawet kataru, a wizyty ograniczyliśmy do bilansów, szczepień itp. To nasza "Pani doktor". Gdy zmieniła adres pracy podążyliśmy za Nią. Jest bardzo miła i sympatyczna i mogę do niej dzwonić o każdej porze na prywatną komórkę. Lepszego pediatry nie znajdziecie!!!

Lekarka wspaniały człowiek,pamięta wszystkich pacjentów choć ma ich mnóstwo. zawsze jestem zadowolona z wizyty z synkiem i żałuje że nei moze mnie leczyć.

Kochana Pani Doktor,pediatra z prawdziwego powołania.Zawsze na wszystkie pytania odpowie,nigdy nie odmówi pomocy.Moje 3,5 letnie dziecko do pani doktor jedzie z uśmiechem na twarzy.W gabinecie potrafi tak łagodnie i miło mówić do dziecka że mały wykonuje polecenia z uśmiechem,na panią doktor mówi cytuję maluszka "moja kochana pani doktor" a najważniejsze jest jeszcze to że zawsze trafi w chorobę i leki.Antybiotyk daje w ostateczności,nie robi z dziecka królika doświadczalnego.I pamięta jakie leki na dziecko działają uczulająco.Każda mama z gabinetu pani doktor i swoją pociechą wychodzi z uśmiechem na twarzy mimo że pociecha jest chora.Polecam panią doktor ,jest naprawdę wspaniałym człowiekiem i lekarzem pediatrą.

Bardzo dobry specjalista i człowiek! Pani Doktor sumiennie podchodzi do sprawy.

Bardzo dobry specjalista i człowiek! Pani Doktor sumiennie podchodzi do sprawy.

Lekarka godna polecenia. Bardzo dobre podejście do dzieci, zawsze miła i uśmiechnięta. Choć korzystamy z usług NFZ to profilaktycznie odwiedzamy Panią Doktor, bo mamy do niej zaufanie i wiemy że cokolwiek by się działo to pomoże naszemu maluszkowi. Nie znam drugiego tak dobrego lekarza pediatry, i zanim do niej pojechaliśmy to popytaliśmy znajomych. Wszyscy polecali panią Doktor. Naprawdę Warto.

Wspaniały pediatra. Ma rewelacyjny kontakt z małym pacjentem, kompleksowo podchodzi do problemu. Zawsze uśmiechnięta i miła. Rzeczowa, kompetentna. Godna polecenia.