Jolanta Borucka

Pani nie zleciła badań poziomu żelaza zalecanych przez innego specjalistę, tłumacząc, że nie uznaje dietetyków jako specjalistów. Nie zgodziła się również na badania poziomu witaminy B12 oraz D3, ponieważ w jej opinii (tu cytat) "kiedyś ludzie nie brali witamin i żyli". Dodam, że wszystkie te badania posiadam w abonamencie prywatnego pakietu medycznego, z którego przyjmowała mnie pani doktor.

Nie polecam, zero przylozenia do pracy i calkowite zbycie pacjenta. Nie wiem dlaczego ta pani dalej pracuje jako lekarz.

Bardzo miła i uprzejma oraz kompetentna. Traktuje pacjenta tak jak powinien każdy lekarz.

pani doktor nie przepisuje refundowanych leków oraz nie przepisuje skierowań do specjalistówbo jak powiedziała prowadzi akcje protestacyjna w aptece jak to powiedzialem to mnie wyśmiano ze już dawno po strajku.Pod gabinetem tabuny przedstawicieli firm farmaceutycznych oraz znajomych z przysłowiowymi upominkami

Miła, serdeczna i ciepła lekarka. Zna się na rzeczy, wiele razy trafnie stawiała diagnozę. Przeprowadza szczegółowy wywiad na temat danej dolęgliwości, bez problemowo kieruje na potrzebne badania. W razie pytań wytłumaczy, powtórzy, doradzi. Ma czas dla pacjenta, każdego traktuje indywidualnie. Najlepsza lekarka, z jaką miałam do czynienia!

Słaby kontakt z pacjentem. Niekompetentna, nie zawsze stawia dobre diagnozy.

Słaby kontakt z pacjentem. Niekompetentna, nie zawsze stawia dobre diagnozy.

Polecam!!!Chodzę już do niej kupe lat czy to z kasy czy prywatnie. naprawdę fajna lekarka wie co robi!!!

Godna polecenia oraz dobre podejście do pacjenta.Jestem bardzo zadowolona.

Godna polecenia oraz dobre podejście do pacjenta.Jestem bardzo zadowolona.

Dobry lekarz...od pierwszej mojej wizyty spelnil pokladane w nim nadzieje!

Dobry lekarz...od pierwszej mojej wizyty spelnil pokladane w nim nadzieje!

Pani doktor jest kompetentną i sympatyczną osobą, ma dobry kontakt z pacjentem, wytłumaczy, poradzi...