lekarz Jolanta Brzozowska-Fyk

Neurolog

1,7

Nie polecam tej pani doktor: bóle głowy, drętwienie nóg, problem z pamięcią a pani dr nie zleciła ani rezonansu ani tomografii, stwierdziła że wymyślam sonie choroby i wymuszam skierowanie na dalsze badania tak wpisała w moja kartę. A chciałabym zauważyć, że nigdy nie byłam na badaniach u neurologa a mam już 50 lat.

Szczerze polecam Pania Doktor! Bylam juz na trzech wizytach u Pani doktor w przychodni przy szpitalu w Pruszkowie i moge sie wypowiadac tylko w superlatywach. Pani doktor poswiecila mi duzo czasu na pierwszej wizycie - przeprowadzila wywiad, zapoznala sie z moimi poprzednimi badaniami i zbadala mnie. Wreszcie lekarz zainteresowany pacjentem i chcacy pomoc, po ludzku. Jest lekarzem starszej daty, z duza wiedza i doswiadczeniem, i mysle ze to pomoglo jej ustalic w czym lezy moj problem i dobrac odpowiednie leki, czego dwoch poprzednich lekarzy nie bylo w stanie zrobic. Zdziwily mnie zle opinie dotyczace tego lekarza, ale wnioskuje ze pochodza one od osob starajacych sie o przyznanie stopnia niepelnosprawnosci przed komisja lekarska ZUS, gdzie Pani doktor jest lekarzem orzecznikiem, z tego co slyszalam czekajac w poczekalni.

Niestety ta Pani nie jest osobą kompetentną, już sam fakt że mam szereg objawów towarzyszących chorobie nieuleczalnej, miedzy innymi poruszam się o kuli, czy mam problemy gastryczne i nie utrzymuję moczu a mam czelność studiować to jest powód aby przyznać mi na komisji stopień lekki. Już nie wspomnę, że mnie nawet wysłuchać nie chciała. Szkoda mówić, pisać i strzępić języka. Dobro wraca a zło uderza ze zdwojoną siłą. Mam nadzieję, że szybciej niż wolniej.

Stanowczo nie polecam, bardzo nieprzyjemna w obyciu, nastawiona na siebie, bardziej przejęta tym, że nie przyszło dwóch ostatnich pacjentów, niż samym pacjentem, ciągle zastanawiała się na wizycie co z tamtymi ludźmi, poza tym jak na orzecznictwie weszłam z tatą do gabinetu psychologa to wchodziła tam 4 razy bez pukania, przerywała, a w końcu powiedziała: państwo już kończą, tak? Bezczelne poganianie, załatwianie własnych spraw na wizycie. Dramat.

Zgadzam się z opinią Karoliny na temat pani doktor.Jest to lekarz tzw starej daty,bazujący na wiedzy sprzed lat.Nie znała symptomów mojej choroby (może nawet o niej nie słyszała,bo to dość rzadka choroba).I taka osoba uczestniczy w komisji orzekającej o niepełnosprawności.Poza tym zachowywała się nieprzyjemnie w stosunku do mojej osoby.Zdecydowanie nie polecam

Nie polecam tej kobiety, bardzo źle traktuje ludzi, niestety zero etyki lekarskiej -bo jak nazwać np.odczytywanie diagnozy na korytarzu przy obcych ludziach?...