lekarz Jolanta Chmielewska

Endokrynolog

1,9
1,7

Ta wizyta to jakaś porażka ... Zero komunikacji tylko gburowaty ton , zero informacji , tylko wieczne pretensje .. nie polecam , już więcej nie skorzystam z ,,wiedzy " tej pani , bo to tylko szkoda czasu .

To najlepszy lekarz w Toruniu a zwłaszcza teraz w pandemii dziękuję za wszystko jest pani nieoceniona To lekarz z powołania DZIĘKUJĘ

Witam , ''pani doktor'' leczyła moją córkę przez prawie trzy lata na niedoczynność tarczycy której jak się okazało moja córka jednak nie ma i nie miała. Aktualnie czekam na potwierdzenie przez kolejnych dwóch specjalistów i idziemy do sądu!!! Uciekajcie od tego konowała !!!

panią doktor poleciła mi koleżanka, której leczenie prowadzi już od roku (skutecznie) z ostrzeżeniem, ze na początku może się wydać surowa.jednak podczas wizyty okazała się być miła i uprzejma, wyjaśniła na czym polega moja choroba,dała skierowania na dodatkowe badania i wyznaczyła następną wizytę (wszystko w ramach nfz pomimo, że byłam na wizycie prywatnej. szczerze polecam.

Zero komunikatywności, jak ma zły humor potrafi nakrzyczec na pacjenta, że ma złe wyniki.. Chociaż.. nie wiem, czy to ma znaczenie. W chorobach o podłożu autoimmunologicznym i tak nie ma skutecznej metody leczenia.

Slabo... pani doktor ma bardzo (!) niesympatyczny, szorstki i oschly styl bycia. Bardzo kiepski wywiad, wlasciwie nie zadala zadnych pytan co do objawow itd. Stwierdzila diagnoze (na poprzednie leczenie krecial tylko glowa z dezaprobata) i to tyle informacji dla pacjenta w tym teamacie. U Kilku endokrynologow juz bylam i zaden nie byl az tak beznadziejnie niekontaktowy. Oczywiscie moglam zadac jakies pytania, ale po odburknieciu jednym slowem na jedno z moich pytan, Pani doktor skutecznie zniechecila mnie do kolejnych. Na pewno nie bede juz korzystac z jej uslug. Zmarnowalam czas na ...

Zmarnowalam czas na wizyte u niej. Nic sie nie dowiedzialam.

Po prostu koszmar.Włosy się jeżą na głowie jak sobie przypomnę tą wizytę i sposób w jaki mnie potraktowała a w szczególności podejście do problemu z jakim do niej przyszłam.Przy okazji dostało się także lekarzowi który mnie do niej skierował za nadgorliwość.Z gabinetu wyszłam w szoku jak takie coś może leczyć ludzi .Chamstwo ,chamstwo i jeszcze raz chamstwo.

Dziwię się że taka osoba jak doktor przez małe d Jolanta Chmielewska jeszcze pracuje i leczy o przepraszam nie leczy tylko przepisuje leki ma pretensje, że nie ma po nich poprawy, a wynik TSH jest zły i zarzuca życie w stresie. Po prostu jestem w szoku po wizycie.

Jestem zachwycona.Lekarka-bardzo kompetentna,spokojna-bardzo rzeczowo wyjaśnia wszystkie problemy. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Nigdy nie poleciłabym tego lekarza! Właśnie wróciłam z wizyty i już szukam innego. Traktuje pacjentów przedmiotowo. Zapisała mi badania krwi za pól roku, czyli nie osiągnęłam nic więcej, niż u lekarza ogólnego - ba! mniej nawet!