Jolanta Ciesielska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
19 opinii

Najlepszy dermatolog u jakiego byłam. Po latach walki z trądzikiem już go nie mam.

Super dermatolog!!Polecam wszystkim.Bardzo miła i troskliwa.

Pomaga mi w moich kłopotach ze skórą. Jest wnikliwa. Może przepisuje trochę za dużo leków, ale z drugiej strony, gdy stosuję je ściśle według jej zaleceń, działają. Najlepszy dermatolog, z jakim miałam do czynienia.

GORĄCO POLECAM! Nigdy się nie zawiodłam.

Gorąco polecam! Odkąd chodzę do Pani Doktor, zapomniałam o czyszczeniu u kosmetyczki!

zdecydownie polecam tego lekarza. Lecze sie sama kilka lat bo jak wiemy choroba skory nie jest uleczalna, ale efekty sa zadawalajace.

Super Dematolog,najlepszy jakiego znam.Bardzo dokładnie opowiada o chorobie,pomaga w stu procentach i jest bardzo uprzejma.Nie znam lepszego dermatologa w Polsce!!Naprawdę!!;D

Sto złotych to wyjątowo za dużo za taką poradę.Nie na efektów po zaleconej terapii,skóra moja uległa pogorszeniu.Zdecydowanie

Dr Ciesielska bardzo pomogła mi w dwóch różnych dolegliwościach. Od razu trafnie zdiagnozowała chorobę i skutecznie ja wyleczyła. Poza tym, bardzo dobrze wyjaśniła na czym polega i w jaki sposób będzie leczyła. Zdecydowanie polecam.

polecam, fachowy lekarz, wizyta w pełni spełniła moje oczekiwania

Witam, dr. Ciesielska postawiła niewłaściwą diagnozę. Brak efektów leczenia skłonił mnie do zasięgnięcia rady innego lekarza, który stwierdził zwykłą, klasyczną, podręcznikową pokrzywkę. Rozumiem, że ja mogę się nie znać, ale dziwi mnie, że Pani doktor nie jest w stanie postawić diagnozy dla tak banalnego przypadku, jak mój. To co będzie w przypadku bardziej skomplikowanych dolegliwości?

Pani jest uprzejma do bólu, ale spróbuj się nie zgodzić z Panią Doktor w jakiejś kwesti, to wyjedzie na Ciebie jak sprzątaczka w szkole.

Wzor wszystkich cnot lekarskich wymienionych powyzej

po rozczarowujących wizytach u kilku lekarzy dermatologów w koncu trafiłam do dr Ciesielskiej. Zdecydowanie polecach wszystkim majacym problemy z cerą!!!

swietny lekarz, kompetentna, sympatyczna, holistycznie traktująca pacjenta

Wracam do Pani doktor z dużym zaufaniem.

Kilkakrotnie przekonałam się na własnej skórze, że dr J. Ciesielska jest kompetentnym i fachowym lekarzem. Wielokrotnie pomogła mi naprawiając błąd innego dermatologa, który – gdyby nie jej pomoc – mógłby okazać sie tragiczny dla mnie w skutkach.

zdecydowanie polecam, Pani Doktor jest kompetentna uprzejma, wizyta spełniła w pełni moje oczekiwania

po wizytach w publicznych przychodniach - wizyta u dr Ciesielskiej robi wrazenie

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny