lekarz Jolanta Dorabialska

Pediatra, Wizyty domowe

Bardzo dziękuję pani (Doktor) za tak (fantastyczną) diagnozę grypy, dzięki pani (doktor) i jej naprawdę cudownej diagnozie po tygodniu leczenia nie było poprawy była wizyta u innego lekarza odrazu zmiana leków ale niestety już było za późno, tak więc od czwartku przebywamy w szpitalu pediatrycznym w Warszawie zostalismy tu przekierowani ze szpitala w plocku, syn jest po zabiegu drenowania i od czwartku leży z drenem jednak okazało się że syn ma ostre zapalenie lewego płuca. Naprawdę świetny lekarz jeśli chce się trafić do szpitala, męczyć dziecko i walczyć o zdrowie a nawet życie. A mało tego pani podczas badania odbierała telefon prywatnie....

Bardzo dobry pediatra, od lat mamy z nia stycznosc w dwoch przychodniach, dzieci zawsze wyleczy a chorowaly nam chyba na wszystko, w opinii mojej i wielu znajomych z płocka najlepsza, najbardziej konkretna i skuteczna pani doktor do dzieci. Pozdrawiamy

Pani doktor leczy moje dzieci od 14 lat.Kiedy zmieniła miejsce pracy, bez zastanowienia przeniosłam tam moich synów.Dzieci są zawsze prawidłowo zdiagnozowane,zawsze mają wykonywane badania bez błagania o skierowanie.Ponadto w gabinecie panuje miła atmosfera i można uzyskać fachową odpowiedź na nurtujące pytania.Szczerze polecam!

polecam tę panią doktor wszystkim nowym rodzicom, potrafi wytłumaczyć w sposób jasny i zrozumiały najbardziej skomplikowane zagadnienia medyczna, korzystam z jej usług już od 24 miesięcy i jestem bardzo zadowolona

polecam tę panią doktor młodym mamom ,jest miła i kompetentna ,posiada nowoczesną wiedzę ponieważ dokształca się i stale podnosi kwalifikacje