Jolanta Ganowicz

Fachowiec, ale bardzo humorzasta i momentami zwyczajnie nieuprzejma. Leczy skutecznie i to trzeba jej oddać.

Lekarz godny polecenia i zaufania.Miła,czuła i dobroduszna osoba.W nasze czasy takich ludzi jak pani Jolanta ciężko spotkać.Dobrze by było spotkać w każdym szpitalu,nie tylko na Madalińskiego tak dobrego lekarza jak pani DOKTOR JOLANTA GANOWICZ.Marta i Emilka.

Trafiliśmy z trzymiesięczny, maluszkiem do szpitala na Madalińskiego. Dr Ganowicz została naszym lekarzem prowadzącym. Pierwszy raz spotkałem tak profesjonalne podejście do pacjenta. Uspokoiła nasz niepokój i upewniła nas że dziecko jest w dobrych rękach. Polecam Panią doktor i świetny szpital. Oczuwiście jak będziecie musieli korzystać.

Mogłaby być bardziej uprzejma. Poza tym myślę, że jako lekarz zna się na swoim fachu. Spełniła moje oczekiwania. Polecam!

Znakomity lekarz. Niewielu ma takie podejście do pacjenta, leczenie natychmiast przyniosło efekty. Polecam

Trafilam do pani doktor prezez przypadek urodzilam coreczke z zespolem downa na stronie stowarzyszenia jest ona osoba bardzo powazana a ze mamy pakiet w medicover skorzystalismy i faktycznie ona zwrcila nam na wiele spraw uwage inni pedriatrzy tylko na wage dziecka zwracali uwage nic pozatym niewiedzac ze te dzieci lepiej zeby mniej przybieraly bo w okresie dojrzewania ich burza chormonalna jest niedoogarnieciea i czesto cierpia na nadwage ogolnie jestem zadowolona....polecam

Bardzo dobry lekarz i fachowiec, niestety ma swoje nastroje.

Bardzo dobry lekarz i fachowiec, niestety ma swoje nastroje.

Bardzo kompetentny lekarz, podchodzący kompleksowo do pacjenta

Bardzo kompetentny lekarz, podchodzący kompleksowo do pacjenta