lekarz Jolanta Hrabańska-Zachwieja

cudowna, ludzka, ciepła , fachowa doktor. Bez zadęcia, dystansu. Lekarz z powołaniem. Gorąco polecam!

Pani Doktor po raz kolejny okazała się fachowym i niezastąpionym lekarzem!Więcej takich lekarzy bo wtedy czujemy się bezpieczni o zdrowie naszych dzieciaczków!

SUPER LEKARZ JAKBY WSZYSCY LEKARZE MIELI TAKIE PODEJŚCIE JAK PANI DOKTOR TO BY BYŁO SUPER POŚWIĘCA MOIM DZIECIOM DUŻO CZASU ZAWSZE WYSŁUCHA I POMOŻE NAWET W NOCY I ŚWIĘTA MOŻNA SIĘ SKONTAKTOWAC

super lekarka godna zaufania polecam leczy moje dzieci od trzech lat najlepszy jak dlA MNIE LEKARZ POD SŁOŃCEM

super lekarka godna zaufania polecam
leczy moje dzieci od trzech lat najlepszy jak dlA MNIE LEKARZ POD SŁOŃCEM

Najlepszy lekarz na świecie!!!Pani doktor jest bardzo mila,bardzo ją lubię! Budzi zaufanie!

BARDZO DOBRY LEKARZ PEDIATRA JESZCZE NIGDZIE NIE UDAŁO MI SIĘ TRAFIC NA TAKIEGO FACHOWCAC, BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO MAŁEGO PACJĘTA, TAKICH LEKARZY WIĘCEJ

Przede wszystkim przychodzi do dziecka, poświęca mu dużo uwagi , słucha z zainteresowaniem, odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze służy radą i pomocą (także nocy). Jej diagnozy są trafne. Zaordynowane leki skuteczne. Zawsze uśmiechnięta.

Wspaniały Człowiek. Wspaniały lekarz. Wyrozumiała, cierpliwa, życzliwa. Z ogromnym doświadczeniem. Gdyby każdy, był taki...