lekarz Jolanta Jarząbek

1,9
1,8
1,3
1,4

Nie polecam bardzo nieprzyjemna strach ogarnia człowieka do wejścia do gabinetu nie można się spytać o nic zupełnie zadać pytania wytrząsa dłońmi przed oczyma pacjenta zrobiła mi szkła do okularów w których widziałem siebie na ulicy jak bym 4 metry wysokości w domu w mieszkaniu widziałem przez nowe szkła w okularach jakby wszystko spadało na mnie. Talerze zsuwały się na podłogę Pani optyk powiedziała mi ze za dużo na osi przestawiła za same niedobrane szkła zapłaciłem 600 zloty wróciłem zdenerwowany jak moze tolerować pacjenta .Pacjent jest w oczach Pani doktor niczym nigdy nikomu nie POLECAM

Bardzo dobry lekarz, świetnie dobiera soczewki kontaktowe i oferuje je w dobrej cenie. Udziela fachowych porad. Poleca

Nie polecam . Brak podejścia do dzieci .

Nie polecam . Brak podejścia do dzieci

Nie polecam, bardzo nieprzyjemna lekarka, ma pacjenta za nic, dodatkowo wykryła u mnie wade ktorej nie posiadam!nigdy wiecej do niej nie pojde!!!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! Pani Jarząbek Jolanta bardzo nieprzyjemna, mało komunikatywna nie potrafiła/ nie chciała nic dokładnie wytłumaczyć. Byłam u niej prywatnie, zapłaciłam kupę kasy za badania, wykryła u mnie Jaskrę, kazała nosić okulary. Zrobiłam kolejne kontrolne badania po roku na kasę chorych ale okazało się, że wyniki są błędne, jednak nie wiadomo dlaczego-kazała je zrobić ponownie,ale niestety już w tym roku zapisów na kasę chorych nie było, trzeba wiec prywatnie zapłacić. Po roku kontaktów z dr jarząbek, zdecydowałam się na innego lekarza ze Szczytna, okazało sie, że nie mam żadnej jaskry, bezpodstawne są jej założenia, i okulary, które dr Jarzabek mi przepisała, psują mi wzrok!!! nie powinnam ich w ogóle nosić!! a nosiłam je prawie rok!!!! NIE POLECAM!!!!

witam,bylam u Pani Jarzabek na prywatnej wizycie w celu doboru soczewek kontaktowych,zaplacilam za wizyte 120zl po czym soczewki byly zle dobrane i nie mialam mozliwosci w ramach tej oplaty skorzystac z wizyty jeszcze raz. Pani Jarzabek jest bardzo arogancka,nie mila,wrecz krzyczy na pacjenta bez wyjatku czy jest to wizyta prywatna czy tez na kase chorych. Nigdy nikomu jej nie polece, gdyz traktowanie ludzi z gory i brak kompetencji tej Pani jest przerazajace.

zgadzam sie z komentarzami wyrzej i nie polecam dwie wizyty 200 zł poszło na marne i musze isc do innego lekarza ze swoim synkiem bo nie uffam jej.

Lekarka nie szanuje czasu pacjenta - duże przesunięcia czasowe mimo umówionej godziny. Nie jest miła. Nie słucha pacjenta. Nie polecam.

Jeśli ktoś lubi wydawać pieniądze nie dowiadując się nic w zamian,to polecam!!!!