lekarz Jolanta Kaznocha

Wenerolog, Dermatolog

Nie polecam. Odwiedziłam panią Kaznochę jako że od wielu lat dokucza mi wypadanie włosow i generalne ich przerzedzenie.. Po opisaniu problemu przeze mnie pani doktor wstała z krzesła, rozgarnęła mi włosy na czubku głowy po czym wydała diagnoze łysienia androgenicznego. Bez żadnych badań! Z tego co czytam na internecie taka diagnozę trzeba poprzeć badaniami hormonalnymi bądz badaniami krwi. Pieniądze wyrzucone w błoto a środki przepisane mi nie podziałały...

U mojego dziecka inny dermatolog zdiagnozował mięczaka zakaźnego. Chciałam usunąć zmiany bezboleśnie dla dziecka. Umówiłam wizytę u p. doktor, a przed wizytą starałam się dowiedzieć czy jest taka możliwość. Sekretarka po rozmowie z lekarką potwierdziła możliwość ozonoterapii o ile nie będzie przciwwskazań (nadmienię, że wcześniej w rozmowie ja pomyliłam nazwę zabiegu). Na wizytę pojechał mąż i dowiedział się od pani doktor, że jedyna znana jej metoda to zeskrobanie zmian! Nie wyraziliśmy zgody, a za kolejne diagnozowanie już zdiagnozowanego mięczaka zapłaciliśmy 50 pln.

pani doktor trzyma się raczej jednej diagnozy i uparcie przepisuje jej zdaniem najlepsze lekarstwa, niestety efekty marne! wiem że na wyniki trzeba poczekać ale miesiącami w zasadzie nic się nie zmieniało, leki drogie! chyba że ze mnie trudny przypadek, szukam innego lekarza

Polecam!Nie czekalam dlugo na termin wizyty,p.dr wzbudziła moje zaufanie,dokladnie tłumaczy przebieg leczenia,językiem zrozumialym dla pacjęta.

Wydalem sporo pieniedzy na leczenie a rezultat zaden.. Osobiscie nie polecam.

Wydalem sporo pieniedzy na leczenie a rezultat zaden..
Osobiscie nie polecam.

Mogę polecić panią doktor .Nie poświęciła mi tylko te przysłowiowe "5 " minut,tylko porozmawiała,zbadała.Doradziła co robić a co nie.Tylko czasami my nie stosujemy się do wskazówek ,więc nie ma poprawy w leczeniu.Wiem to po sobie.A koszt wizyty jest taki jak wszędzie.Gdy potrzebujecie iść do dermatologa,to proszę odwiedzić gabinet p.Jolanty Kaznocha i przede wszystkim słuchać jej co doradza a nie robić po swojemu jak ja zrobiłam. Basia P.

Basia P.

Bardzo kompetentna i fachowa pomoc w zakresie problemów skórnych oraz dermatologii estetycznej. Polecam.

Wzorcowe podejście do pacjenta i pracy. Polecam.

Wzorcowe podejście do pacjenta i pracy. Polecam.

SUPER KOBIETA. BARDZO KOMPETETNA I UPRZEJMA.

SUPER KOBIETA. BARDZO KOMPETETNA I UPRZEJMA.

Jest to najlepszy specjalista w tej dziedzinie, serdecznie polecam

Jest to najlepszy specjalista w tej dziedzinie, serdecznie polecam