Potwierdzam pozytywne opinie. Pani doktor naprawdę bezboleśnie usunęła mi u góry siódemkę, nawet znieczulenie też było bezbolesne. Pełen profesjonalizm. Dziękuję.

Bardzo polecam. Panią doktor wyszukała mi córka,dzięki opiniom w internecie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty- zostałam przyjęta jeszcze tego samego dnia,wyrwanie zęba przebiegło szybko i sprawnie,a pani doktor jest przemiła.

Bardzo polecam. Panią doktor wyszukała mi córka,dzięki opiniom w internecie.

po przeczytaniu opinii znając lekarza ze nie informował o usunięciu zęba i nie informował co będzie wykonywał wydaje się być nieprawdziwe i na pewno jest nieprawdziwe.

Swietny fachowiec z doskonałym podejściem do pacjenta !! Polecam każdemu kto boi się stomatologa.Bardzo empatyczna,miła osoba.

Dr wyrywała mi zęba. Gdyby wytłumaczyła,co ma zamiar zrobić i po co , byłabym spokojniejsza. A tak zestresowana, spięta i zaniepokojona. Bolało. A w nocy nie mogłam spać: stres i schodzące napięcie wymieszane z bólem po wyrywaniu.....

Po prostu świetny fachowiec, godny polecenia, wiem bo wyrywałam nie jednego zęba. Tym razem nawet zastrzyk znieczulający nie bolał.

Gorąco polecam. Byłam na ekstrakcji zęba nic nie bolało, trwało to ok.5minut nawet zastrzyk znieczulający nie bolał. Pani doktor jest świetnym fachowcem

Bardzo Dobry specjalista.Bezboleśnie wyrywa oraz fachowo leczy.Prawdziwy lekarz z powołania.Gorąco polecam!!!!!!!

bardzo dobrylekarzkompetentny wrazliwy/ wie co robi

bardzo dobrylekarzkompetentny wrazliwy/ wie co robi

bardzo miła, widać, że zna się na tym co robi. wspaniałe podejście do pacjenta, gorąco POLECAM !!