lek. dent. Jolanta Koseda

Jest lekarzem godnym polecenia,jestem zadowolona z wizyty,bardzo miłe podeście do pacenta .Dobrze wytłumaczy,można doskonale zrozumieć,zęby dobrze zrobione ,są równe bez zgrubień nie przeszkadzają przy posiłkach,polecam wszystkim,którzy mnie poproszą.

Szczerze polecam, najlepszy dentysta w mieście.

Szczerze polecam, najlepszy dentysta w mieście.

Bardzo polecam i dziekuje za dotychczasowe leczenie.

Bardzo polecam i dziekuje za dotychczasowe leczenie.

Serdeczne podziękowania dla Pani Doktor. Pomogła Pani mojemu dziecku, kiedy ani ja, ani mój mąż nie mogliśmy być przy nim. Dzwoniłam do kilku gabinetów stomatologicznych w Kościerzynie i była Pani jedyną osobą, która nie odmówiła pomocy, a byłam tak strasznie bezradna. Jeszcze raz bardzo dziękuję. mama Tomka-Beata Dudzińska-Krysztofik

mama Tomka-Beata Dudzińska-Krysztofik

chodziłam do wielu dentystów, trafiłam do Pani Joli REWELACJA a najważniejsze BEZ BóLU

chodziłam do wielu dentystów, trafiłam do Pani Joli REWELACJA
a najważniejsze BEZ BóLU

chodzę do Pani Jolanty od czasu już chyba 10 lat, mam zaufanie tylko do niej, może też dlatego, że nie znam innych stomatologów w kościerzynie. Można iść Pani Jolanty z książeczką zdrowia, zawsze będzie to taniej. Szkoda tylko, że nie omawia problemów stomatologicznych i nie mówi, co jak będzie wyglądać, co powinnam zrobić. Ale jest bardzo precyzyjna.

leczy bez bólu, jest bardzo uprzejma, dokładna oraz zawsze uśmiechnięta.

leczy bez bólu, jest bardzo uprzejma, dokładna oraz zawsze uśmiechnięta.